Curierul Zilei - Cultural - Monden
PRIMA PAGINA arrow RUBRICI arrow Cultural - Monden
Fapt divers *** ️ A murit la nuntă!     Fapt divers *** ️ Alpinist decedat, în Munţii Făgăraş     Fapt divers *** ️ Principele Nicolae a rămas fără permis     Fapt divers *** ️ Accident cu 7 victime     Editorial *** ️ Cum e turcul - şi pistolul. Cum e neamţul - şi poporul     Sport*** ️ O nouă victorie în deplasare!     Social*** ️ Dosar penal pentru constructor     Social *** ️ Numărul tinerilor se va înjumătăţi!     Social *** ️ Calinic, la Hramul Bisericii din Mioveni    
 Publicitate pdf
Filtru     Implicit     Afişare # 
Data Titlu articol Vizite
Thursday, 15 August 2019 Trupa Paraziţii a cîştigat procesul cu Poliţia! 308
Thursday, 15 August 2019 Fanfara cântă la Mioveni, de Sf. Maria 174
Wednesday, 14 August 2019 „Zbor deasupra unui cuib de cuci” şi „La drum cu tata” 244
Tuesday, 13 August 2019 Expoziţie de excepţie la Metopa 326
Tuesday, 13 August 2019 Trofeul Festivalului luat de Ansamblul Mugurelul 289
Monday, 12 August 2019 150 de ani de la fondarea primei şcoli de dogărie din Muntenia 1275
Friday, 09 August 2019 Filme pentru copii, în aer liber! 475
Thursday, 08 August 2019 8 ansambluri folclorice, în concurs 487
Saturday, 03 August 2019 „Foxtrot” şi „SAF”, la Cinema „Bucureşti” 672
Saturday, 03 August 2019 4 zile de Festival Naţional de Folclor, la Mioveni 656
Saturday, 27 July 2019 „Pororoca” şi „Un artist numit dezastru”, la Cinema „Bucureşti” 3244
Saturday, 27 July 2019 Filmele săptămînii 26 iulie -1 august 850
Thursday, 25 July 2019 “Generalul Vasile Milea, suicid? Sau asasinat?!...” 1042
Thursday, 25 July 2019 Expoziţie de pictură şi sculptură 519
Monday, 22 July 2019 Doina Bascovului şi Bărăganul, la Festivalul Naţional de Folclor 1926
Monday, 22 July 2019 Grupuri artistice în Grecia 1089
Monday, 22 July 2019 Lectură-spectacol din creaţia scriitoarei Maria Chirtoacă 1101
Saturday, 20 July 2019 Filmele săptămînii 19 iulie -25 iulie 1059
Saturday, 20 July 2019 Lectură-spectacol,Maria Chirtoacă 962
Friday, 19 July 2019 Nicolae Săftoiu expune la Câmpulung „Comedia Umană“ 1054
Friday, 19 July 2019 „Vieţi duble” şi „Povestea unui pierde-vară” 970
Thursday, 18 July 2019 Ansamblul Bărăganul, la Mioveni 1003
Saturday, 13 July 2019 Filmele săptămînii 12 iulie-18iulie 1083
Saturday, 13 July 2019 Zilele Câmpulungului pe stadion 1392
Friday, 12 July 2019 „Să înceapă jocul” şi „Vox Lux” 973
Thursday, 11 July 2019 Ansamblul Junii Podgoriei, la concursul Naţional de la Mioveni 2482
Thursday, 11 July 2019 Sute de ciclişti la Topoloveni Summer Tour 990
Wednesday, 10 July 2019 Miruna pleacă în America 1224
Wednesday, 10 July 2019 Ferestre culturale 1007
Tuesday, 09 July 2019 Ansamblurile Junii Braşovului şi Balada Humorului, la Mioveni 1035
 
<< Start < Înapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Înainte > Sfârşit >>
Rezultate 1 - 30 din 4254


embedgooglemap.net


Zi record

Marţi, 06.08.2019

--- 2.722 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info