Curierul Zilei - Cultural Monden
PRIMA PAGINA arrow Cultural Monden arrow Cultural Monden
 Publicitate pdf
Cultural Monden
Filtru     Implicit     Afişare # 
Data Titlu articol Vizite
Monday, 02 September 2019 Se pun în vânzare abonamentele la Filarmonică 1333
Monday, 02 September 2019 Dublă lansare de carte 860
Saturday, 31 August 2019 Festivalul de teatru Ludicus, la Mioveni 1167
Wednesday, 28 August 2019 Andra în turneu la Mioveni 1589
Wednesday, 28 August 2019 „Doctor Jivago”, la Cinema „Bucureşti” 1200
Saturday, 24 August 2019 „Felinarul lui Diogene„ a ieşit de sub tipar 1435
Saturday, 24 August 2019 Colecţii particulare expuse la Câmpulung! 1339
Friday, 23 August 2019 Filmele săptămînii 23-29 august 1373
Thursday, 22 August 2019 „Marele Gatsby şi „Lupu”, la Cinema „Bucureşti” 1689
Thursday, 15 August 2019 Trupa Paraziţii a cîştigat procesul cu Poliţia! 1727
Thursday, 15 August 2019 Fanfara cântă la Mioveni, de Sf. Maria 1392
Wednesday, 14 August 2019 „Zbor deasupra unui cuib de cuci” şi „La drum cu tata” 1756
Tuesday, 13 August 2019 Expoziţie de excepţie la Metopa 1342
Tuesday, 13 August 2019 Trofeul Festivalului luat de Ansamblul Mugurelul 1373
Monday, 12 August 2019 150 de ani de la fondarea primei şcoli de dogărie din Muntenia 4069
Friday, 09 August 2019 Filme pentru copii, în aer liber! 1324
Thursday, 08 August 2019 8 ansambluri folclorice, în concurs 1265
Saturday, 03 August 2019 „Foxtrot” şi „SAF”, la Cinema „Bucureşti” 1442
Saturday, 03 August 2019 4 zile de Festival Naţional de Folclor, la Mioveni 1398
Saturday, 27 July 2019 „Pororoca” şi „Un artist numit dezastru”, la Cinema „Bucureşti” 4804
Saturday, 27 July 2019 Filmele săptămînii 26 iulie -1 august 1551
Thursday, 25 July 2019 “Generalul Vasile Milea, suicid? Sau asasinat?!...” 1717
Thursday, 25 July 2019 Expoziţie de pictură şi sculptură 1090
Monday, 22 July 2019 Doina Bascovului şi Bărăganul, la Festivalul Naţional de Folclor 2645
Monday, 22 July 2019 Grupuri artistice în Grecia 1668
Monday, 22 July 2019 Lectură-spectacol din creaţia scriitoarei Maria Chirtoacă 1657
Saturday, 20 July 2019 Filmele săptămînii 19 iulie -25 iulie 1593
Saturday, 20 July 2019 Lectură-spectacol,Maria Chirtoacă 1479
Friday, 19 July 2019 Nicolae Săftoiu expune la Câmpulung „Comedia Umană“ 1623
Friday, 19 July 2019 „Vieţi duble” şi „Povestea unui pierde-vară” 1483
Thursday, 18 July 2019 Ansamblul Bărăganul, la Mioveni 1464
Saturday, 13 July 2019 Filmele săptămînii 12 iulie-18iulie 1550
Saturday, 13 July 2019 Zilele Câmpulungului pe stadion 1854
Friday, 12 July 2019 „Să înceapă jocul” şi „Vox Lux” 1394
Thursday, 11 July 2019 Ansamblul Junii Podgoriei, la concursul Naţional de la Mioveni 3729
Thursday, 11 July 2019 Sute de ciclişti la Topoloveni Summer Tour 1397
Wednesday, 10 July 2019 Miruna pleacă în America 1649
Wednesday, 10 July 2019 Ferestre culturale 1447
Tuesday, 09 July 2019 Ansamblurile Junii Braşovului şi Balada Humorului, la Mioveni 1440
Saturday, 06 July 2019 Concert SoNoRo Conac, la Vila Florica 1613
Saturday, 06 July 2019 Filmele săptămînii 5 iulie- 11iulie 1431
Friday, 05 July 2019 Corul „Glissando” a obţinut pentru Piteşti un premiu special la Festivalul Tinerilor Muzicien 3767
Thursday, 04 July 2019 Festival Naţional de Folclor, la Mioveni 1442
Wednesday, 03 July 2019 „Sufletul petrecerii” şi „Rocker”, la Cinema „Bucureşti” 1737
Monday, 01 July 2019 Au fost 3 zile de sărbătoare la Mioveni! 1614
Saturday, 29 June 2019 Filmele săptămînii 28 iunie- 4 iulie 1604
Friday, 28 June 2019 „O altă dimensiune” 1628
Wednesday, 26 June 2019 Se lansează cartea „Femeia la 30 de ani’’ 2201
Wednesday, 26 June 2019 „(M)ucenicul” şi „Maria. Inima României” 1847
Tuesday, 25 June 2019 Poet argeşean în topul vânzărilor 1989
 
<< Start < Înapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Înainte > Sfârşit >>
Rezultate 101 - 150 din 4363


embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
 
CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului


Comentarii

„Avem o echipă greu de bătut!“
EU SINCER CRED K O SA PROMOVAM.AM PARIU CU NISTE PRIETENI K VOM TERMINA PE 1-2.LA LOCUL 1 FAC EU CINSTE
11/12/19 15:49 Mai mult...

Editoriale
Nu-ti place,nu citi!...simplu ca buna ziua ! E plin Curierul de comentarii de acest gen dar,stimabilii contestatari abi...
11/12/19 10:23 Mai mult...

„Avem o echipă greu de bătut!“
Imi mpermit sa-i dau un sfat d-lui Ionut Badea (un baiat inteligent, indiscutabil ), care inteleg ca vrea sa -si protej...
11/12/19 09:48 Mai mult...

Măgar sfârtecat de urs
Unde sa mai stea urșii.Ati ras padurile ați defrișat tot ghimbavul mai legal.cu acte in regula.ITRSV doarme
11/12/19 07:48 Mai mult...

Editoriale
Este cel mai prost ziar din arges, cu informatii putine, dar multa sustinere pentru psd. ziarul Argesul are un articol d...
11/12/19 06:36 Mai mult...

Exclusiv
 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zi record

Luni, 11.11.2019

--- 2.687 vizitatori unici ---





 
Flag Counter


PRchecker.info