Curierul Zilei - Etapa 2
Aniversare
 Publicitate pdf
Etapa 2
(1 vot)
Saturday, 10 August 2019


Etapa 2

Sâmbătă, 10 August
n Farul Constanţa - Dunărea Călăraşi    11:00
n FK Csikszereda - Metaloglobus     11:00
n Ripensia Timişoara - Gloria Buzău    11:00 n CS Mioveni - CSM Reşiţa        11:00
n Pandurii Tg Jiu - ASU Poli Timişoara    11:00
n Daco-Getica - Turris Turnu Măgurele    11:00
n Rapid - Concordia Chiajna        15:30
Duminică, 11 August
n Sportul Snagov - Campionii FC Argeş    13:30
n U Cluj - Viitorul Pandurii Târgu Jiu    15:30
Luni, 12 August
n Petrolul Ploieşti - UTA Arad        18:00
CLASAMENT
1. UTA Arad        1    1    0    0    3-0        3    
2. CSM Reşiţa        1    1    0    0    2-0        3    
3. Turris Tr Măgurele        1    1    0    0    2-0        3    
4. Petrolul Ploieşti        1    1    0    0    2-1        3    
5. Ripensia Timişoara        1    1    0    0    2-1        3    
6. Viitorul Pandurii         1    1    0    0    2-1        3    
7. Concordia Chiajna        1    1    0    0    1-0        3    
8. CS Mioveni        1    1    0    0    1-0        3    
9. Gloria Buzău        1    1    0    0    1-0        3    
10. Farul Constanţa        1    0    1    0    0-0        1        
11. Rapid        1    0    1    0    0-0        1    
12. Campionii FC Argeş    1    0    0    1    1-2        0    
13. Metaloglobus        1    0    0    1    1-2        0    
14. Sportul Snagov        1    0    0    1    1-2        0    
15. ASU Poli Timişoara    1    0    0    1    0-1        0    
16. Csikszereda        1    0    0    1    0-1        0    
17. Daco-Getica         1    0    0    1    0-1        0    
18. Pandurii Târgu Jiu    1    0    0    1    0-2        0    
19. Universitatea Cluj        1    0    0    1    0-2        0    
20. Dunărea Călăraşi        1    0    0    1    0-3        0
Etapa 3
Sâmbătă, 17 August
n ASU Poli Timişoara - Daco-Getica     11:00
n CSM Reşiţa - Pandurii Târgu Jiu    11:00
n Viitorul Pandurii Tg Jiu - CS Mioveni    11:00
n SCM Gloria Buzău - Sportul Snagov    11:00
n Metaloglobus - Ripensia Timişoara    11:00
n UTA Arad - FK Csikszereda        11:00
n Campionii FC Argeş - U Cluj        15:30
Duminică, 18 August
n Concordia Chiajna - Farul         13:00
n Dunărea Călăraşi - Petrolul Ploieşti    15:30
Marţi, 20 August
n Turris Turnu Măgurele - Rapid        19:00
S.M.

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 284

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
 
CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului


Catalog 2019
Exclusiv
 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zi record

Marţi, 03.09.2019

--- 4.591 vizitatori unici ---





Horoscop zilnic

 
Flag Counter


PRchecker.info