Curierul Zilei - Preliminarii
PRIMA PAGINA
Social*** ️ Zeci de milioane cheltuite în campanie     Fapt divers*** ️ A incendiat gospodăria bunicii     Fapt divers*** ️ Casă distrusă de foc la Drăganu     Social*** ️ 20 de persoane munceau la negru     Social*** ️ Un câmpulungean, cel mai bun sportiv al Armatei Române     Fapt divers*** ️ „Dispărutul“ s-a întors!     Fapt divers*** ️ A atacat un om cu cuţitul, pe stradă!    
 Publicitate pdf
Preliminarii
(0 voturi)
Wednesday, 09 October 2019


Preliminarii

Euro 2020
Grupa A
n 11 octombrie: Muntenegru – Bulgaria, Cehia – Anglia (21:45)
n 14 octombrie: Kosovo – Muntenegru, Bulgaria – Anglia (21:45) Grupa B
n 11 octombrie: Ucraina – Lituania, Portugalia – Luxemburg (21:45)
n 14 octombrie: Ucraina – Portugalia, Lituania – Serbia (21:45)
Grupa C
n 10 octombrie: Belarus – Estonia (19:00), Olanda – Irlanda de Nord (21:45)
n 13 octombrie: Belarus – Olanda (19:00), Estonia – Germania (21:45)
Grupa D
n 12 octombrie: Georgia – Irlanda (16:00), Danemarca – Elveţia (19:00)
n 15 octombrie: Elveţia – Irlanda, Gibraltar – Georgia (21:45)
Grupa E
n 10 octombrie: Slovacia – Ţara Galilor, Croaţia – Ungaria (21:45)
n 13 octombrie: Ungaria – Azerbaidjan (19:00), Ţara Galilor – Croaţia (21:45)
Grupa F
n 12 octombrie: Feroe – România (19:00), Norvegia – Spania, Malta – Suedia (21:45)
n 15 octombrie: Suedia – Spania, România – Norvegia, Feroe – Malta (21:45)
Grupa G
n 10 octombrie: Letonia – Polonia, Macedonia de Nord – Slovenia, Austria – Israel (21:45)
n 13 octombrie: Slovenia – Austria, Polonia – Macedonia de Nord (21:45)
n 15 octombrie: Israel – Letonia (21:45)
Grupa H
n 11 octombrie: Turcia – Albania, Islanda – Franţa, Andorra – Moldova (21:45)
n 14 octombrie: Moldova – Albania, Islanda – Andorra, Franţa – Turcia (21:45)
Grupa I
n 10 octombrie: Kazahstan – Cipru (17:00), Rusia – Scoţia, Belgia – San Marino (21:45)
n 13 octombrie: Kazahstan – Belgia (16:00), Scoţia – San Marino, Cipru – Rusia (19:00)
Grupa J
n 12 octombrie: Bosnia-Herţegovina – Finlanda (19:00), Liechtenstein – Armenia, Italia – Grecia (21:45)
n 15 octombrie: Finlanda – Armenia (19:00), Liechtenstein – Italia, Grecia – Bosnia-Herţegovina (21:45)
S.M.

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 429

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 


embedgooglemap.net


Zi record

Joi, 3.10.2019

--- 3.231 vizitatori unici ---

Flag Counter


PRchecker.info