Curierul Zilei - Champions League - Turul 3 preliminar
PRIMA PAGINA
Website Title : wRock.org
 Publicitate pdf
Champions League - Turul 3 preliminar Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 27 iulie 2016

Champions League - Turul 3 preliminar

 

Astăzi

Astra, debut în ligă

 ora 17:00: FC Astana (Kaz) - Celtic (Sco)
 ora 20:15: Rosenborg (Nor) - APOEL (Cyp)
 ora 20:30: Astra (Rou) - FC Copenhagen (Den) (Digi Sport 1)
 ora 21:30: Fenerbahce (Tur) - Monaco (Fra)
 ora 21:30: Trencin (Svk) - Legia (Pol)
 ora 21:45: Olympiakos Piraeus (Gre) - H. Beer Sheva (Isr)

S-au jucat ieri

Sparta era favorită

 ora 21:00: BATE (Blr) - Dundalk (Irl)
ora 21:00: Ludogorets (Bul) - FK Crvena zvezda (Srb)
 ora 21:00: Partizani (Alb) - Salzburg (Aut)
 ora 21:00: Sparta Prague (Cze) - Steaua (Rou) (Pro TV)
 ora 21:15: Plzen (Cze) - Qarabag (Aze)

Debut românesc la Anderlecht

 ora 21:30: FK Rostov (Rus) - Anderlecht (Bel)
 ora 21:45: Ajax (Ned) - PAOK (Gre)
 ora 21:45: D. Zagreb (Cro) - Dinamo Tbilisi (Geo)
 ora 21:45: Shakhtar Donetsk (Ukr) - Young Boys (Sui)

Europa League -Turul 3 preliminar

Mîine

Lille, favorită

 ora 18:00: AEK Larnaca (Cyp) - Spartak Moscow (Rus)
 ora 19:30: Oleksandriya (Ukr) - Hajduk Split (Cro)
ora 19:45: Heracles (Ned) - Arouca (Por)
 ora 20:00: Austria Vienna (Aut) - Trnava (Svk)
 ora 20:00: Goteborg (Swe) - HJK (Fin)
 ora 20:00: Jelgava (Lat) - Beitar Jerusalem (Isr)
 ora 20:00: Lille (Fra) - Gabala (Aze)

Joacă şi Slavia

 ora 20:00: Lok. Zagreb (Cro) - Vorskla Poltava (Ukr)
 ora 20:00: Slavia Prague (Cze) - Rio Ave (Por)
 ora 20:00: Zaglebie (Pol) - Sonderjyske (Den)
 ora 20:00: Zhodino (Blr) - Rapid Vienna (Aut)
 ora 20:30: Basaksehir (Tur) - Rijeka (Cro)
 ora 20:30: Birkirkara (Mlt) - Krasnodar (Rus)
 ora 20:45: Grasshoppers (Sui) - Apollon (Cyp)
 ora 20:45: Luzern (Sui) - Sassuolo (Ita)

Pandurii - Maccabi

ora 21:00: Genk (Bel) - Cork City (Irl)
 ora 21:00: Osmanlispor (Tur) - Kalju (Est)
 ora 21:00: Panathinaikos (Gre) - AIK (Swe)
 ora 21:00: Pandurii (Rou) - Maccabi Tel Aviv (Isr) Digi Sport 1
 ora 21:00: Shkendija (Mac) - Mlada Boleslav (Cze)
 ora 21:00: Vojvodina (Srb) - Din. Minsk (Blr)
 ora 21:15: Hertha Berlin (Ger) - Brondby (Den)

Hagi vrea victoria

 ora 21:30: Gent (Bel) - FC Viitorul (Rou)
 ora 21:30: Videoton (Hun) - Midtjylland (Den)
ora 21:45: Aberdeen (Sco) - Maribor (Slo)
 ora 21:45: AZ Alkmaar (Ned) - Giannina (Gre)
ora 21:45: Domzale (Slo) - West Ham (Eng)
 ora 22:00: St Etienne (Fra) - AEK Athens FC (Gre)
 ora 22:05: Admira (Aut) - Liberec (Cze)  

S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1355

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info