Curierul Zilei - Liga Campionilor - Turul 3 preliminar, Retur
PRIMA PAGINA
 Publicitate pdf
Liga Campionilor - Turul 3 preliminar, Retur Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 04 august 2016

Liga Campionilor - Turul 3 preliminar, Retur

 

Surprize în Cipru şi Irlanda

 Qarabag (Aze) - Plzen (Cze) 1-1 (în tur 0-0)
 APOEL (Cyp) - Rosenborg (Nor) 3-0 (1-2)
Dinamo Tbilisi (Geo) - D. Zagreb (Cro) 0-1 (0-2)
 Steaua Roşie (Srb) - Ludogorets (Bul) 2-4 (2-2)
 Dundalk (Irl) - BATE (Blr) 3-0 (0-1)

Steaua aştepta calificarea

 ora 20.45: Copenhagen (Den) - Astra (Rou) (în tur 1-1)
 ora 20.45: Steaua (Rou) - Sparta Prague (Cze) (1-1)
ora 21.00: H. Beer Sheva (Isr) - Olympiakos (Gre) (0-0)
 ora 21.15: Young Boys (Sui) - Shakhtar Donetsk (Ukr) (0-2)
 ora 21.30: PAOK (Gre) - Ajax (Ned) (1-1)

Turcii voiau în play-off

 ora 21.30: Salzburg (Aut) - Partizani (Alb) (0-1)
 ora 21.45: Anderlecht (Bel) - FK Rostov (Rus) (2-2)
 ora 21.45: Celtic (Sco) - FC Astana (Kaz) (1-1)
 ora 21.45: Legia (Pol) - Trencin (Svk) (0-1)
 ora 21.45: Monaco (Fra) - Fenerbahce (Tur) (1-2)

Europa League - Turul 3 preliminar, Retur

Astăzi

Meci tare în Slovacia

 ora 19.00: HJK (Fin) - Goteborg (Swe) (2-1)
 ora 19.00: Kalju (Est) - Osmanlispor (Tur) (0-1)
ora 19.00: Midtjylland (Den) - Videoton (Hun) (1-0)
 ora 19.30: Krasnodar (Rus) - Birkirkara (Mlt) (3-0)
 ora 19.30: Spartak M. (Rus) - AEK Larnaca (Cyp) (1-1)
 ora 19.30: Trnava (Svk) - Austria Vienna (Aut) (1-0)
 ora 20.00: AIK (Swe) - Panathinaikos (Gre) (0-1)

Pandurii, ca mielul la tăiere

 ora 20.00: Apollon (Cyp) - Grasshoppers (Sui) (1-2)
 ora 20.00: Arouca (Por) - Heracles (Ned) (1-1)
 ora 20.00: Beitar Jerusalem (Isr) - Jelgava (Lat) (1-1)
 ora 20.00: Gabala (Aze) - Lille (Fra) (1-1)
 ora 20.00: Mlada B. (Cze) - Shkendija (Mac) (0-2)
 ora 20.00: Vorskla P. (Ukr) - Lok. Zagreb (Cro) (0-0)
 ora 20.15: Sonderjyske (Den) - Zaglebie (Pol) (2-1)
 ora 20.30: Maccabi Tel Aviv (Isr) - Pandurii (Rou) (3-1)

Hagi vrea să spele din ruşine

 ora 20.45: Din. Minsk (Blr) - Vojvodina (Srb) (1-1)
 ora 21.00: AEK Athens FC (Gre) - St Etienne (Fra) (0-0)
 ora 21.00: Giannina (Gre) - AZ Alkmaar (Ned) (0-1)
 ora 21.15: Brondby (Den) - Hertha Berlin (Ger) (0-1)
 ora 21.15: FC Viitorul (Rou) - Gent (Bel) (0-5)
 ora 21.15: Maribor (Slo) - Aberdeen (Sco) (1-1)
 ora 21.15: Rijeka (Cro) - Basaksehir (Tur) (0-0)

Kajduk, ca şi calificată

 ora 21.30: Hajduk Split (Cro) - Oleksandriya (Ukr) (3-0)
 ora 21.30: Sassuolo (Ita) - Luzern (Sui) (1-1)
 ora 21.45: Cork City (Irl) - Genk (Bel) (0-1)
 ora 21.45: West Ham (Eng) - Domzale (Slo) (1-2)
 ora 22.00: Rio Ave (Por) - Slavia Prague (Cze) (0-0)
 ora 22.05: Rapid Vienna (Aut) - Zho­dino (Blr) (0-0)      

S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1326

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics
























































Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info