Curierul Zilei - Preliminarii CM 2018
PRIMA PAGINA
 

*** Reducere de 10% la plata datoriilor!     *** Depuneţi adeverinţa la Casa de Pensii!     *** Două decenii de proiecte de dezvoltare     *** Incendiere anunţată pe Facebook     *** Au atacat un şofer şi l-au jefuit     *** Spărgătorii au interdicţie să se apropie de păgubaş     *** 16 echipaje ISU la Mioveni, în concurs     *** Ministrul Fifor vine la Cîmpulung     *** Şi-au ciocnit maşinile, pe DN 73      *** Beţivan, lovit de maşină cînd traversa      *** Racordaţi ilegal la energie electrică     *** Jandarmii au donat sînge     *** Pe podium la Cupa Romgaz     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** Raicu la Campionatul Mondial     *** La Bradu s-au stabilit campionii!     *** Peste 80 de piloţi la Trofeul Cîmpulung Muscel      *** Liga 1     *** CS Mioveni joacă ani la Piteşti, cu CSO Ploepni     *** Sporting Lieşti - Mioveni, în Cupă     *** Programul şaisprezecimilor de finală este următorul:    

 
Preliminarii CM 2018 Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 06 septembrie 2016

Preliminarii CM 2018

Grupa C:

 San Marino - Azerbaijan 0-1 (R. Gurbanov 45)
 Cehia - Irlanda de Nord 0-0
 Norvegia - Germania 0-3 (Muller 15, 60, Kimmich 45)

8 octombrie 2016

 Azerbaijan - Norvegia (ora 19.00)
 Germania - Cehia
 Irlanda de Nord - San Marino (ora 21.45)

Grupa E

 Danemarca - Armenia 1-0 (Eriksen 17)
 Kazahstan - Polonia 2-2 (Khizhnichenko 51, 58 / Kapustka 9, Lewandowski 35-pen.)
 România - Muntenegru 1-1 (Popa 85 / Jovetic 87)

8 octombrie 2016:

 Armenia - România
 Muntenegru - Kazahstan (ora 19.00)
 Polonia - Danemarca (ora 21.45)

Grupa F

 Lituania - Slovenia 2-2 (Cernych 32, Slivka 34 / Krhin 77, Cesar 90+3)
 Slovacia - Anglia 0-1 (Lallana 90+5)
 Malta - Scoţia 1-5 (Effiong 14 / Snodgrass 10, 61-pen., 85, C. Martin 53, S. Fletcher 78)

8 octombrie 2016

 Anglia - Malta (ora 19.00)
 Scoţia - Lituania
 Slovenia - Slovacia (ora 21.45)

Astăzi

Grupa A (ora 21.45)

 Belarus - Franţa
 Bulgaria - Luxemburg
 Suedia - Olanda

7 octombrie 2016

 Franţa - Bulgaria
 Luxemburg - Suedia
 Olanda - Belarus (ora 21.45)

Grupa B (ora 21.45)

 Andorra - Letonia
 Feroe - Ungaria
 Elveţia - Portugalia

7 octombrie 2016

 Ungaria - Elveţia
 Letonia - Feroe
 Portugalia - Andorra (ora 21.45)

Grupa H (ora 21.45)

 Bosnia-Herţegovina - Estonia
 Cipru - Belgia
 Gibraltar - Grecia

7 octombrie 2016

 Belgia - Bosnia-Herţegovina
 Grecia - Cipru (ora 21.45)

S-au jucat aseară

Grupa D

 Georgia - Austria
 Serbia - Irlanda
 Ţara Galilor - Moldova

6 octombrie 2016

 Austria - Ţara Galilor
 Moldova - Serbia
 Irlanda - Georgia (ora 21.45)

Grupa G

 Albania - Macedonia
 Israel - Italia
 Spania - Liechtenstein

6 octombrie 2016

 Macedonia - Israel
 Italia - Spania
 Liechtenstein - Albania (ora 21.45)

Grupa I

 Croaţia - Turcia
 Ucraina - Islanda
 Finlanda - Kosovo

6 octombrie 2016

 Islanda - Finlanda
 Turcia - Ucraina (ora 21.45)


 S.Mihai


Vizualizari: 1246

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info