Curierul Zilei - Preliminarii CM 2018
PRIMA PAGINA
 
Preliminarii CM 2018 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 07 septembrie 2016

Preliminarii CM 2018

Grupa C:

 San Marino - Azerbaijan 0-1 (R. Gurbanov 45)
 Cehia - Irlanda de Nord 0-0
 Norvegia - Germania 0-3 (Muller 15, 60, Kimmich 45)
8 octombrie 2016
 Azerbaijan - Norvegia (ora 19.00)
 Germania - Cehia
 Irlanda de Nord - San Marino (ora 21.45)

Grupa E

 Danemarca - Armenia 1-0 (Eriksen 17)
 Kazahstan - Polonia 2-2 (Khizhnichenko 51, 58 / Kapustka 9, Lewandowski 35-pen.)
 România - Muntenegru 1-1 (Popa 85 / Jovetic 87)
8 octombrie 2016:
 Armenia - România
 Muntenegru - Kazahstan (ora 19:00)
 Polonia - Danemarca (ora 21.45)

Grupa F

 Lituania - Slovenia 2-2 (Cernych 32, Slivka 34 / Krhin 77, Cesar 90+3)
 Slovacia - Anglia 0-1 (Lallana 90+5)
 Malta - Scoţia 1-5 (Effiong 14 / Snodgrass 10, 61-pen., 85, C. Martin 53, S. Fletcher 78)
8 octombrie 2016
 Anglia - Malta (ora 19.00)
 Scoţia - Lituania
 Slovenia - Slovacia (ora 21.45)

Grupa D

 Georgia - Austria 1-2 (Ananidze 78 / Hinteregger 16, Janko 42)
 Serbia - Irlanda 2-2 (Kostic 62, Tadic 69 / Hendrick 3, Murphy 81)
 Ţara Galilor - Moldova 4-0 (Vokes 38, Allen 44, Bale 50, 95 din 11m)
6 octombrie 2016
 Austria - Ţara Galilor
Moldova - Serbia
 Irlanda - Georgia (ora 21.45)

Grupa G

 Albania - Macedonia 1-1 (Sadiku 9 / Alioski 51)
 Israel - Italia 1-3 (Ben Haim II 35 / Pelle 45, Candreva 31, Immobile 83)
 Spania - Liechtenstein 8-0 ( Costa 8, 66, Sergi Roberto 55, Silva 59, 91, Vitolo 60, Morata 82, 83)
6 octombrie 2016
 Macedonia - Israel
 Italia - Spania
 Liechtenstein - Albania (ora 21:45)

Grupa I

 Croaţia - Turcia 1-1 (Rakitic 44 / Calhanoglu 45+3)
 Ucraina - Islanda 1-1 (Yarmolenko 41 / Finbogason 6)
 Finlanda - Kosovo 1-1 (Arajuuri 18 / Berisha 60)
6 octombrie 2016
 Islanda - Finlanda
 Turcia - Ucraina (ora 21.45)
S-au jucat aseară

Grupa A (ora 21.45)

 Belarus - Franţa
 Bulgaria - Luxemburg
 Suedia - Olanda
7 octombrie 2016
 Franţa - Bulgaria
 Luxemburg - Suedia
 Olanda - Belarus (ora 21:45)

Grupa B (ora 21.45)

 Andorra - Letonia
 Feroe - Ungaria
 Elveţia - Portugalia
7 octombrie 2016
 Ungaria - Elveţia
 Letonia - Feroe
 Portugalia - Andorra (ora 21.45)

Grupa H (ora 21.45)

 Bosnia-Herţegovina - Estonia
Cipru - Belgia
 Gibraltar - Grecia
7 octombrie 2016
 Belgia - Bosnia-Herţegovina
 Grecia - Cipru (ora 21.45)


 S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1174

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Miercuri, 23.01.2019

--- 4.353 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info