Curierul Zilei - Liga Campionilor - Grupe, Etapa 1
PRIMA PAGINA

*** Cea mai frumoasă fată din cartier: domnul Mihai Alexandrescu, purtător de cuvânt al PNL Argeş     *** Evitaţi îngheţarea contorului de apă!      *** PASTILA de UMOR      *** Adrian şi Anca Tase susţin o prelegere depre boli grave     *** Sufletiştii au dăruit seminţe la Piteşti     *** Copil din Mioveni are nevoie de ajutor     *** Spectacol aviatic de Ziua Naţională, la Mioveni      *** Incendiu la stîlpul electric     *** Riscă să fie evacuată pentru 1.000 de lei     *** S-a proptit cu maşina într-un stîlp     *** Asistentă cu arsuri, refuzată de spitale      *** Accident grav, la Valea Ursului     *** Maşină de marfă prinsă între o dubiţă şi TIR     *** Unirea Bascov, remiză, de la 2-0     *** Culisele meciului     *** Doar egal, după ce au condus la pauză     *** Ripensia Timişoara - CS Mioveni 1-1 (0-1)     *** România, victorie cu Lituania, în Liga Naţiunilor     *** Susţinuţi de fani     *** La 4 puncte de lider!      *** Campioana ne-a predat o lecţie de baschet!     *** Nini: „O înfrîngere care doare“     *** Cristian Achim: „Mă bucură reacţia echipei”    

 
Liga Campionilor - Grupe, Etapa 1 Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 13 septembrie 2016

Liga Campionilor - Grupe, Etapa 1

Astăzi, ora 21.45

Grupa A:

 Basel    - Ludogorets
 PSG - Arsenal (Dolce Sport 1)

Grupa B

 Benfica - Beşiktaş
 Dynamo Kyiv - Napoli

Grupa C

 Barcelona - Celtic (Pro TV, Dolce Sport 2)
 Man City - Munchengladbach (Dolce Sport 3)

Grupa D

 PSV Eindhoven- Atletico Madrid
 Bayern Munchen- Rostov (Dolce Sport 4)

Mîine, ora 21.45

Grupa E

 Tottenham - AS Monaco (Dolce Sport 3)
 Leverkusen - CSKA Moskva

Grupa F

 Legia - Dortmund (Dolce Sport 4)
 Real Madrid - Sporting CP (Dolce Sport 1)

grupa G

 FC Porto - FC Copenhaga
 Club Brugge - Leicester City

Grupa H

 Lyon-  Dinamo Zagreb
 Juventus - Sevilla (Dolce Sport 2)

Europa League - Grupe, Etapa 1

Joi, ora 20.00

Grupa A

 Feyenoord - Manchester United (Dolce Sport 2)
 Zorya - Fenerbahce

Grupa B

 Young Boys - Olympiacos
 APOEL - Astana

Grupa C

 Mainz - Saint-Etienne
 Anderlecht - Qabala (Dolce Sport 3)

Grupa D

 AZ Alkmaar - Dundalk
 Maccabi Tel-Aviv - Zenit (Dolce Sport 4)

Grupa E

 Viktoria Plzen - Roma
 Astra Giurgiu - Austria Wien (Dolce Sport 1)

Grupa F

 Rapid Wien - Genk
 Sassuolo - Athletic Club
Joi, ora 22.05

Grupa G

Standard

 Liege - Celta Vigo
 Panathinaikos - Ajax

Grupa H

 Konyaspor - Shakhtar Donetsk
 Braga - Gent

Grupa I

 FC Salzburg - Krasnodar
 Nice - Schalke

Grupa J

 PAOK - Fiorentina (Dolce Sport 4)
 Qarabag - Slovan Liberec (ora 18,00 - Dolce Sport 2)

Grupa K

 Southampton - Sparta Praha
 Internazionale - Hapoel Beer-Sheva (Dolce Sport 2)

Grupa L

 Villarreal - FC Zürich (Dolce Sport 3)
 Osmanlýspor - Steaua  (Pro TV, Dolce Sport 1)

 


Vizualizari: 1254

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info