Curierul Zilei - Liga Campionilor - Grupe, Etapa 1
PRIMA PAGINA
 

*** Centrul Cîmpulungului arată ca după bombardament!     *** Centrul Cîmpulungului arată ca după bombardament!     *** Bărbat dispărut de acasă!     *** Sosesc dozele de vaccin antigripal!     *** Schimb de experienţă în SUA pentru liceeni!     *** S-au strîns 10.000 de saci cu deşeuri      *** „Tot ce-i românesc nu piere“     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** „Cel mai bun meci!“      *** Bazela şi Mărgăritescu, la AS Direct     *** Festival de goluri pe terenul Tablierul     *** Raicu la Mondiale     *** Vali Porcişteanu, aproape vicecampion de raliuri!     *** Eduard Şerban a ratat concursul!     *** Debut cu stîngul în preliminariile Euro!     *** S-au salvat din maşina în flăcări     *** Nou şef al poliţiştilor argeşeni     *** Daniela Lupu propusă la şefia DNA Piteşti      *** Casă distrusă de foc     *** Numărul de porci scade dramatic!     *** Concurs pentru echipaje ISU, la Mioveni     *** Ziua Internaţională de Monitorizare a Apei    

 
Liga Campionilor - Grupe, Etapa 1 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 14 septembrie 2016

Liga Campionilor - Grupe, Etapa 1

Astăzi, ora 21.45

Grupa E

 Tottenham - AS Monaco (Dolce Sport 3)
 Leverkusen - CSKA Moskva

Grupa F

 Legia - Dortmund (Dolce Sport 4)
 Real Madrid - Sporting CP (Dolce Sport 1)

Grupa G

 FC Porto - FC Copenhaga
 Club Brugge - Leicester City

Grupa H

 Lyon-  Dinamo Zagreb
 Juventus - Sevilla (Dolce Sport 2)

S-au jucat aseară

Grupa A:

 Basel    - Ludogorets
 PSG - Arsenal

Grupa B

 Benfica - Beşiktaş
 Dynamo Kyiv- Napoli

Grupa C

 Barcelona - Celtic
 Man City - Munchengladbach

Grupa D

 PSV Eindhoven- Atletico Madrid
 Bayern Munchen- Rostov

Europa League - Grupe, Etapa 1

Mîine, ora 20.00

Grupa A

 Feyenoord - Manchester United (Dolce Sport 2)
 Zorya - Fenerbahce

Grupa B

 Young Boys - Olympiacos
 APOEL - Astana

Grupa C

 Mainz - Saint-Etienne
 Anderlecht - Qabala (Dolce Sport 3)

Grupa D

 AZ Alkmaar - Dundalk
 Maccabi Tel-Aviv - Zenit (Dolce Sport 4)

Grupa E

 Viktoria Plzen - Roma
 Astra Giurgiu - Austria Wien (Dolce Sport 1)

Grupa F

 Rapid Wien - Genk
 Sassuolo - Athletic Club
Mîine, ora 22.05

Grupa G

Standard

 Liege - Celta Vigo
 Panathinaikos - Ajax

Grupa H

 Konyaspor - Shakhtar Donetsk
 Braga - Gent

Grupa I

 FC Salzburg - Krasnodar
 Nice - Schalke

Grupa J

 PAOK - Fiorentina (Dolce Sport 4)
 Qarabag - Slovan Liberec (ora 18.00 - Dolce Sport 2)

Grupa K

 Southampton - Sparta Praha
 Internazionale - Hapoel Beer-Sheva (Dolce Sport 2)

Grupa L

 Villarreal - FC Zurich (Dolce Sport 3)
 Osmanlıspor - Steaua  (Pro TV, Dolce Sport 1)


S.Mihai


Vizualizari: 1146

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info