Curierul Zilei - Liga 2 - Etapa 8
PRIMA PAGINA
 

*** 642 de locuri de muncă în Argeş     *** Investiţie importantă în amenajarea unui pîrîu     *** Tîrg de adopţii de cîini la Mioveni      *** „Jake şi femeile lui”      *** „Coşmarul Vraciului“      *** Muzică şi sport în faţa Primăriei Piteşti     *** Filmele săptămînii 21 - 27 septembrie      *** Dispărutul era spînzurat!      *** Omorît de un BMW     *** Doi şoferi răniţi grav, la Moşoaia!     *** Spărgătorii şi tăinuitorul, colegi de celulă     *** Pod reabilitat,după turnarea asfaltului!     *** Şapte oi omorîte şi şase stupi distruşi de urs     *** Ministrul Fifor, „no comment” despre tragedia de la Valea Urdii     *** Vor victoria în Moldova      *** Europa League, Etapa 1     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul carasului pe Dunăre     *** După puncte, la Timişoara     *** Atletic Bradu şi Unirea Bascov joacă astăzi în campionat     *** 80 de piloţi la Trofeul Câmpulung!     *** Fotbal la TV în week-end    

 
Liga 2 - Etapa 8 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 21 septembrie 2016

Liga 2 - Etapa 8

 

Astăzi

 FC Academica Clinceni - Foresta Suceava (ora 13.00)
 Dacia Unirea Brăila - CSM Rîmnicu Vîlcea (ora 15.00)
 Metalul Reşiţa - Chindia Tîrgovişte (ora 17.00)
 FC Braşov - CS Baloteşti (ora 17.00)
 Şoimii Pîncota - ASU Politehnica Timişoara (ora 17.00)
 CS Afumaţi - Unirea Tărlungeni (ora 17:00)
 Sepsi OSK Sfîntu Gheorghe - Dunărea Călăraşi (ora 17.00)
 CS Mioveni - ACS Berceni (ora 17.00)

S-au jucat ieri

 Luceafărul Oradea - UTA Bătrîna Doamnă    
 Juventus Bucureşti - Olimpia Satu Mare    

CLASAMENT

1. Chindia Tîrgovişte                 7    18p
2. Juventus Bucureşti                7    16
3. FC Braşov                            7    15
4. Foresta Suceava                   7     15
5. UTA BD                                7    14
6. Olimpia Satu Mare                 7     13
7. Dacia Unirea Brăila                7    13
8. CS Mioveni                           7    12
9. Sepsi Sf. Gheorghe               7     11
10. Dunărea Călăraşi                 7     11
11. CS Afumaţi                          7    10
12. Unirea Tărlungeni                7     10
13. Academica Clinceni              7     9
14. Luceafărul Oradea               7     7
15. CS Baloteşti                        7    6
16. CSM Rm. Vîlcea                  7       6
17. Metalul Reşiţa                     7    6
18. ASU Pol Timişoara              7     5
19. ACS Berceni                       7    0
20. Şoimii Pîncota                     7     0

S.Mihai


Vizualizari: 896

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info