Curierul Zilei - Liga 2 - Etapa 8
PRIMA PAGINA

*** Manifestări dedicate Micii Uniri     *** ️Rechemările în service vor fi anunţate şi de ITP     *** Noi versiuni pentru SUV-ul Duster     *** Deschis la taxe şi impozite şi astăzi!     *** Programul Rabla continuă şi în 2019     *** Sfinţii zilei      *** Drumeţii şi aventură!     *** FRIPTURĂ DE PORC CU SOS DE PRUNE    *** Evenimente 24 ianuarie de-a lungul vremii    *** Cupa Unirii la şah    *** A fost lansată „Monografia comunelor din Argeş”     *** „O iubire, o poveste”, la Teatrul Davila    *** Gripa închide şcolile din toată ţara!    *** 40 de argeşeni cu gripă!     *** Aparat performant, la Secţia ORL    *** Şoferul a primit sute de comenzi!     *** A provocat accident cu 3 răniţi     *** Emoţiile au omorît-o la instanţă    *** A furat contorul lăsînd gazele pornite     *** A provocat un accident rutier soldat cu trei morţi     *** FIFA vrea extinderea Ligii Naţiunilor     *** Raliul Argeşului se va desfăşura pe Transfăgărăşan!     *** „Sînt unul dintre cei mai rapizi şi atletici conducători“     *** 30 de minute pentru jucătorii sub vîrstă!     *** Ce mai fac colegele de serie ale CS Mioveni şi FC Argeş     *** Turneu de minivolei pentru CS Dacia Mioveni 2012     *** „Dublă” amicală pentru tricolorii lui Roşu şi Ianovschi     *** Musceleanul Mihai Popescu a debutat în Scoţia    

 
Liga 2 - Etapa 8 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 21 septembrie 2016

Liga 2 - Etapa 8

 

Astăzi

 FC Academica Clinceni - Foresta Suceava (ora 13.00)
 Dacia Unirea Brăila - CSM Rîmnicu Vîlcea (ora 15.00)
 Metalul Reşiţa - Chindia Tîrgovişte (ora 17.00)
 FC Braşov - CS Baloteşti (ora 17.00)
 Şoimii Pîncota - ASU Politehnica Timişoara (ora 17.00)
 CS Afumaţi - Unirea Tărlungeni (ora 17:00)
 Sepsi OSK Sfîntu Gheorghe - Dunărea Călăraşi (ora 17.00)
 CS Mioveni - ACS Berceni (ora 17.00)

S-au jucat ieri

 Luceafărul Oradea - UTA Bătrîna Doamnă    
 Juventus Bucureşti - Olimpia Satu Mare    

CLASAMENT

1. Chindia Tîrgovişte                 7    18p
2. Juventus Bucureşti                7    16
3. FC Braşov                            7    15
4. Foresta Suceava                   7     15
5. UTA BD                                7    14
6. Olimpia Satu Mare                 7     13
7. Dacia Unirea Brăila                7    13
8. CS Mioveni                           7    12
9. Sepsi Sf. Gheorghe               7     11
10. Dunărea Călăraşi                 7     11
11. CS Afumaţi                          7    10
12. Unirea Tărlungeni                7     10
13. Academica Clinceni              7     9
14. Luceafărul Oradea               7     7
15. CS Baloteşti                        7    6
16. CSM Rm. Vîlcea                  7       6
17. Metalul Reşiţa                     7    6
18. ASU Pol Timişoara              7     5
19. ACS Berceni                       7    0
20. Şoimii Pîncota                     7     0

S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 980

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics






































Zi record

Miercuri, 23.01.2019

--- 4.353 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info