Curierul Zilei - Liga Campionilor - Etapa a 2-a
PRIMA PAGINA
 

*** Trivale Fest la Piteşti      *** Gabriel Cazan şi-a lansat noua carte      *** Primarul vine la muncă pe bicicletă      *** A crescut producţia la Dacia      *** 260 de vehicule, pentru pompierii români      *** „Misiune îndeplinită!”     *** Chinezi prinşi muncind la negru     *** Agresor sexual, în arest la domiciliu     *** S-a aruncat de la etajul V     *** Bătut de un poliţist pe motocicletă     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** „Mergem să cîştigăm la Timişoara!“     *** Chindia - CFR, la Mioveni, în Cupă     *** România a urcat pe locul 27     *** Între 30 şi 90 lei biletele la meciul cu Serbia     *** Bishop a ajuns la Piteşti     *** Doar 4 partide vor fi televizate!     *** Victoria îi urcă pe podium!     *** Negocieri cu doi jucători     *** Năstăsie: „Mergem la Bacău să cîştigăm“    

 
Liga Campionilor - Etapa a 2-a Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 27 septembrie 2016

Liga Campionilor - Etapa a 2-a

Astăzi, ora 21.45

 CSKA Moscow - Tottenham
 D. Zagreb - Juventus (Dolce Sport 2)
 Dortmund - Real Madrid (Dolce Sport 1)
 FC Copenhagen - Club Brugge
 Leicester - FC Porto (Dolce Sport 4)
 Monaco - Bayer Leverkusen
 Sevilla - Lyon (Dolce Sport 3)
 Sporting - Legia

Mîine, ora 21.45

 Arsenal - Basel
 Atl. Madrid - Bayern Munich (Dolce Sport 1)
 B. Monchengladbach - Barcelona (Dolce Sport 2)
 Besiktas - Dyn. Kiev
 Celtic - Manchester City (Dolce Sport 3)
FK Rostov - PSV
 Ludogorets - Paris SG (Dolce Sport 4)
 Napoli - Benfica

Europa League - Etapa a 2-a

Joi, ora 18.00

 FC Astana - Young Boys (Dolce Sport 3)
 Gabala - Mainz (Dolce Sport 2)

Joi, ora 20.00

 Ajax - St. Liege
 Celta Vigo - Panathinaikos
 Steaua Bucuresti - Villarreal (Dolce Sport 1)
 Fiorentina - Qarabag (Dolce Sport 3)
 Gent - Konyaspor
 H. Beer Sheva - Southampton (Dolce Sport 4)
 Krasnodar - Nice
 Liberec - PAOK
 Schalke - Salzburg
 Shakhtar Donetsk - Braga
 Sparta Prague - Inter (Dolce Sport 2)
 Zurich - Osmanlispor

Joi, ora 22,05

 AS Roma - Astra (Dolce Sport 1)
 Ath Bilbao - Rapid Vienna
 Austria Vienna - Plzen
 Dundalk - Maccabi Tel Aviv
 Fenerbahce - Feyenoord
 Genk - Sassuolo
 Manchester United - Zorya (Dolce Sport 2)
 Olympiakos Piraeus - APOEL
 St Etienne - Anderlecht (Dolce Sport 4)
 Zenit Petersburg - AZ Alkmaar (Dolce Sport 3)


 S.Mihai


Vizualizari: 1107

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info