Curierul Zilei - Liga Campionilor - Etapa a 2-a
PRIMA PAGINA

*** Vor bani să îşi crească copiii      *** Proiect de cercetare nucleară la ICN      *** 800 de locuri de muncă în Spania      *** PASTILA de UMOR      *** Pregătiri pentru Festivalul Zavaidoc     *** „Moromeţii 2”, la Cinema „Bucureşti”     *** Filmele săptămînii 16-22 noiembrie     *** Braconierii au lăsat maşina şi-au fugit     *** Beat turtă, a căzut în canal      *** S-a oprit cu maşina într-un pod     *** Scandalagiii din Valea Măcelarului, condamnaţi     *** Înlocuiţi carnea cu fasole      *** Copiii cu păduchi la Grădiniţa „Sfînta Maria”     *** Amenzi drastice pentru şoferi      *** 30 lei biletul la meciul cu americanii     *** Liga Naţiunilor     *** După puncte la Timişoara!     *** Naţionala de tineret a SUA vine la Piteşti!     *** Voleibalistele junioare joacă la Braşov      *** Argint pentru Alexandra Olteanu la Braşov     *** Karatiştii din Mioveni, în concurs la Buzău     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul şalăului cu peştişori vii    

 
Liga Campionilor - Etapa a 2-a Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 28 septembrie 2016

Liga Campionilor - Etapa a 2-a

Astăzi, ora 21.45

 Arsenal - Basel
 Atl. Madrid - Bayern Munich (Dolce Sport 1)
 B. Monchengladbach - Barcelona (Dolce Sport 2)
 Besiktas - Dyn. Kiev
 Celtic - Manchester City (Dolce Sport 3)
 FK Rostov - PSV
 Ludogorets - Paris SG (Dolce Sport 4)
 Napoli - Benfica

 S-au jucat aseară

 CSKA Moscow - Tottenham
 D. Zagreb - Juventus
 Dortmund - Real Madrid
 FC Copenhagen - Club Brugge
 Leicester - FC Porto
 Monaco - Bayer Leverkusen
 Sevilla - Lyon
 Sporting - Legia

Europa League - Etapa a 2-a

Mîine, ora 18.00

 FC Astana - Young Boys (Dolce Sport 3)
 Gabala - Mainz (Dolce Sport 2)

Mîine,  ora 20.00

 Ajax - St. Liege
 Celta Vigo - Panathinaikos
 Steaua Bucuresti - Villarreal (Dolce Sport 1)
 Fiorentina - Qarabag (Dolce Sport 3)
 Gent - Konyaspor
 H. Beer Sheva - Southampton (Dolce Sport 4)
 Krasnodar - Nice
 Liberec - PAOK
 Schalke - Salzburg
 Shakhtar Donetsk - Braga
 Sparta Prague - Inter (Dolce Sport 2)
 Zurich - Osmanlispor

Mîine, ora 22,05

 AS Roma - Astra (Dolce Sport 1)
 Ath Bilbao - Rapid Vienna
 Austria Vienna - Plzen
 Dundalk - Maccabi Tel Aviv
 Fenerbahce - Feyenoord
 Genk - Sassuolo
 Manchester United - Zorya (Dolce Sport 2)
 Olympiakos Piraeus - APOEL
 St. Etienne - Anderlecht (Dolce Sport 4)
 Zenit Petersburg - AZ Alkmaar (Dolce Sport 3)


 S.Mihai


Vizualizari: 1003

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info