Curierul Zilei - Perliminarii CM
PRIMA PAGINA
 

*** Reducere de 10% la plata datoriilor!     *** Depuneţi adeverinţa la Casa de Pensii!     *** Două decenii de proiecte de dezvoltare     *** Incendiere anunţată pe Facebook     *** Au atacat un şofer şi l-au jefuit     *** Spărgătorii au interdicţie să se apropie de păgubaş     *** 16 echipaje ISU la Mioveni, în concurs     *** Ministrul Fifor vine la Cîmpulung     *** Şi-au ciocnit maşinile, pe DN 73      *** Beţivan, lovit de maşină cînd traversa      *** Racordaţi ilegal la energie electrică     *** Jandarmii au donat sînge     *** Pe podium la Cupa Romgaz     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** Raicu la Campionatul Mondial     *** La Bradu s-au stabilit campionii!     *** Peste 80 de piloţi la Trofeul Cîmpulung Muscel      *** Liga 1     *** CS Mioveni joacă ani la Piteşti, cu CSO Ploepni     *** Sporting Lieşti - Mioveni, în Cupă     *** Programul şaisprezecimilor de finală este următorul:    

 
Perliminarii CM Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 06 octombrie 2016

Perliminarii CM

 Rusia 2018

Astăzi, ora 21.45

 Austria - Ţara Galilor (Digi Sport 3)
 Moldova - Serbia
Irlanda - Georgia
 Macedonia - Israel
 Italia - Spania (Digi Sport 1)
 Liechtenstein - Albania
 Islanda - Finlanda (Digi Sport 4)
 Turcia - Ucraina (Digi Sport 2)
 Kosovo - Croaţia

Mîine, ora 21.45

 Franţa - Bulgaria (Digi Sport 1)
 Luxemburg - Suedia
 Olanda - Belarus (Digi Sport 2)
 Ungaria - Elveţia (Digi Sport 3)
 Letonia - Feroe
 Portugalia - Andorra
Estonia - Gibraltar
 Belgia - Bosnia-Herţegovina - (Digi Sport 4)
 Grecia - Cipru

Sîmbătă, 8 octombrie, ora 21.45

 Anglia - Malta (ora 19.00 - Digi Sport 2)
 Armenia - România (ora 19.00 - TVR 1)
Muntenegru - Kazahstan (Digi Sport 1)
 Azerbaijan - Norvegia
 Germania - Cehia (Digi Sport 3)
 Irlanda de Nord - San Marino
 Polonia - Danemarca (Digi Sport 2)
 Scoţia - Lituania
 Slovenia - Slovacia

Duminică, 9 octombrie, ora 21.45

 Finlanda - Croaţia (ora   19.00 - Digi Sport 1)
 Ucraina - Kosovo (ora  19.00)
 Israel - Liechte nstein (ora 19.00)
 Ţara Galilor - Georgia (ora 19.00 - Digi Sport 2)
Moldova - Irlanda
 Serbia - Austria (Digi Sport 4)
 Albania - Spania (Digi Sport 1)
 Macedonia - Italia (Digi Sport 2)
 Islanda - Turcia - (Digi Sport 3)

Luni, 10 octombrie, ora 21.45

 Belarus - Luxemburg
 Olanda - Franţa (Digi Sport 1)
 Suedia - Bulgaria (Digi Sport 2)
 Insulele Feroe - Portugalia (Digi Sport 3)
 Andora - Elveţia
 Letonia - Ungaria
Bosnia Herţegovina - Cipru
 Estonia - Grecia
 Gibraltar - Belgia

Marţi, 11 octombrie, ora 21.45

 Kazahstan - România (ora 19.00, TVR 1)
 Cehia - Azerbaijan
 Germania - Irlanda de Nord
Norvegia - San Marino
 Danemarca - Muntenegru (Digi Sport 2)
 Polonia - Armenia (Digi Sport 3)
 Lituania - Malta
 Slovacia - Scoţia
 Slovenia - Anglia (Digi Sport 4)        


 S.Mihai


Vizualizari: 964

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info