Curierul Zilei - Preliminarii CM Rusia 2018
PRIMA PAGINA
 

*** Apă cu bacterii în trei comune!     *** Sîntem campioni la mame sub 15 ani!     *** PASTILA de UMOR      *** Cursurile pietei valutare     *** Ursul a mîncat oaia omului     *** Turist de 22 de ani, mort de frig     *** A căzut în cap, pe casa scării      *** A nins pe Transfăgărăşan      *** Imnul Centenarului pe acorduri de pian!     *** Concert de pian pentru 4 mîini     *** Pasionalul tango, la Davila     *** 6 medalii la Campionatul Naţional     *** „Putem obţine o medalie în acest sezon“     *** Începe Memorialul Ziguli     *** Bogdan Cuzma a cîştigat Trofeul Câmpulung Muscel 2018     *** Cupa Romaniei Faza pe judeţ      *** Învinşi în deplasarea de la Horezu     *** Vor calificare în optimi!     *** Fost antrenor al Mioveniului, la Dinamo    

 
Preliminarii CM Rusia 2018 Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 08 octombrie 2016

Preliminarii CM Rusia 2018

Astăzi, ora 21.45

 Austria - Ţara Galilor 2-2 (Arnautovic 28, 48 / Allen 22, Wimmer 45+1-autogol)
Moldova - Serbia 0-3 (Kostic 19, Ivanovic 37, Tadic 60)
 Irlanda - Georgia 1-0 (Coleman 56)
 Macedonia - Israel 1-2 (Nestorovski 63 / Hemed 25, Ben Chaim 43)
 Italia - Spania 1-1 (De Rossi 82-pen. / Vitolo 55)
 Liechtenstein - Albania 0-2 (Jehle 12-autogol, Balaj 71)
 Islanda - Finlanda 3-2 (Arnason 37, Finnbogason 90+1, R. Sigurdsson 90+6 / Pukki 21, Lod 39)
Turcia - Ucraina 2-2 (Ozan Tufan 45+1, Hakan Calhanoglu 81-pen. / Yarmolenko 24-pen., Kravets 27)
 Kosovo - Croaţia (Mandzukic 6, 24, 35, Mitrovic 68, Perisic 83, N. Kalinic 90+2)

S-au jucat aseară

 Franţa - Bulgaria
 Luxemburg - Suedia
 Olanda - Belarus
 Ungaria - Elveţia
 Letonia - Feroe
Portugalia - Andorra
 Estonia - Gibraltar
 Belgia - Bosnia-Herţegovina
 Grecia - Cipru

Astăzi, ora 21.45

 Anglia - Malta (ora 19.00 - Digi Sport 2)
Armenia - România (ora 19,00 - TVR 1)
 Muntenegru - Kazahstan (Digi Sport 1)
 Azerbaijan - Norvegia
 Germania - Cehia (Digi Sport 3)
 Irlanda de Nord - San Marino
 Polonia - Danemarca (Digi Sport 2)
 Scoţia - Lituania
 Slovenia - Slovacia

Mîine, ora 21.45

 Finlanda - Croaţia (ora 19.00 - Digi Sport 1)
 Ucraina - Kosovo (ora 19.00)
Israel - Liechtenstein (ora 19.00)
 Ţara Galilor - Georgia (ora 19.00 - Digi Sport 2)
 Moldova - Irlanda
 Serbia - Austria (Digi Sport 4)
 Albania - Spania (Digi Sport 1)
 Macedonia - Italia (Digi Sport 2)
 Islanda - Turcia - (Digi Sport 3)

Luni, 10 octombrie, ora 21.45

 Belarus - Luxemburg
 Olanda - Franţa (Digi Sport 1)
 Suedia - Bulgaria (Digi Sport 2)
 Insulele Feroe - Portugalia (Digi Sport 3)
 Andora - Elveţia
Letonia - Ungaria
 Bosnia Herţegovina - Cipru
 Estonia - Grecia
 Gibraltar - Belgia

Marţi, 11 octombrie, ora 21.45

 Kazahstan - România (ora 19.00, TVR 1)
 Cehia - Azerbaijan
 Germania - Irlanda de Nord
 Norvegia - San Marino
 Danemarca - Muntenegru (Digi Sport 2)
Polonia - Armenia (Digi Sport 3)
 Lituania - Malta
 Slovacia - Scoţia
 Slovenia - Anglia (Digi Sport 4)


 S.Mihai


Vizualizari: 1106

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info