Curierul Zilei - Champions League - Etapa a 3-a
PRIMA PAGINA

*** Avea dreptate şi Farfuridi     *** Elevii din alte judeţe primesc fructe, argeşenii nu!     *** A murit judecătorul Marius Dumitrescu     *** PASTILA de UMOR      *** Percheziţii la evazionişti     *** Lovit în cap de creanga unui nuc     *** Doare penale pentru lemne      *** Marcaj rutier eronat pe strada Gruiului     *** Sportivă din Cîmpulung, cu Lamborghini în flăcări     *** Raliul de la Bucureşti încheie sezonul!     *** Favorite cu bănăţencele     *** Show cu elevii de la Brătianu!     *** Luptătorul Mihai Mihuţ, bronz la Campionatul Mondial!      *** Zekovic a semnat cu CSM Oradea     *** Liga Naţiunilor     *** FCSB va juca la Piteşti!     *** Trofee pentru fetele din Mioveni     *** Liga 1, Etapa 15    

 
Champions League - Etapa a 3-a Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 18 octombrie 2016

Champions League - Etapa a 3-a

Astăzi, ora 21.45

Grupa E

 CSKA Moskva - AS Monaco
 Leverkusen - Tottenham (Dolce Sport 4)

Grupa F

 Sporting CP - Dortmund (Dolce Sport 3)
 Real Madrid - Legia (Dolce Sport 2, Pro TV)

Grupa G

 Club Brugge - FC Porto
 Leicester City - FC Copenhaga

Grupa H

 Dinamo Zagreb - Sevilla
 Lyon - Juventus (Dolce Sport 1)

Mîine, ora 21.45

Grupa A

 Arsenal - Ludogorets (Dolce Sport 4)
 PSG - Basel (Dolce Sport 3)

Grupa B

 Dynamo Kyiv - Benfica
 Napoli - Beşiktaş

Grupa C

 Barcelona - Man City (Dolce Sport 1)
 Celtic- Mönchengladbach

Grupa D

 Bayern München - PSV Eindhoven (Dolce Sport 2)
 Rostov - Atlético Madrid

Europa League

Joi, ora 20.00

Grupa G

 Celta Vigo - Ajax (Dolce Sport 4)
 Standard Liège - Panathinaikos

Grupa H

 Konyaspor - Braga
 Shakhtar Donetsk - Gent

Grupa I

 FC Salzburg - Nice
 Krasnodar - Schalke

Grupa J

 Slovan Liberec - Fiorentina
 Qarabað - PAOK

Grupa K

 Hapoel Beer-Sheva - Sparta Praha
 Internazionale - Southampton (Dolce Sport 2)

Grupa L

 Steaua  - FC Zürich (Dolce Sport 1, Pro TV)
 Osmanlýspor - Villarreal (Dolce Sport 3)

Joi, ora 22.05

Grupa A

 Feyenoord - Zorya
 Manchester United - Fenerbahçe (Dolce Sport 2)

Grupa B

 Young Boys - APOEL
 Olympiacos - Astana

Grupa  C

 Mainz - Anderlecht
 Saint-Étienne - Qäbälä

Grupa D

 AZ Alkmaar - Maccabi Tel-Aviv
 Dundalk - Zenit (Dolce Sport 4)

Grupa E

 Viktoria Plzeň - Astra Giurgiu (Dolce Sport 1)
 Roma - Austria Wien (Dolce Sport 3)

Grupa F

 Rapid Wien - Sassuolo
 Genk - Athletic Club


 S.Mihai


Vizualizari: 1113

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 16.10.2018

--- 3.988 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info