Curierul Zilei - Champions League
PRIMA PAGINA

*** „Acolo unde avem dreptate, nu poate creşte nicio floare !” Mic îndrumar de navigare pe Facebook     *** Se opreşte curentul în Găvana     *** 88 de persoane munceau la negru      *** PASTILA de UMOR      *** Circulaţia reluată pe podul barajului Prundu      *** Păsăretul, degerat de iarna timpurie      *** Pui de tigru născut la Zoo Piteşti      *** Aniversare la Şcoala Liviu Rebreanu din Mioveni     *** Spectacol folcloric de ţinută în Mioveni      *** Ronaldo iubea fete minore     *** Au furat un BMW şi au fost încarceraţi!     *** Fraţi acuzaţi că vînau cu ogari     *** Eroarea de marcaj, corectată cu smoală!     *** L-a prădat pe primarul din Dîmbovicioara      *** Al doilea computer tomograf, la Judeţean     *** Doi copii suspecţi de scarlatină!     *** Culisele meciului BCM U FC Argeş-JBA SUA     *** Americanii, zeii baschetului!      *** „Să terminăm anul pe locul 2 sau 3!“     *** Preliminarii Euro 2020     *** Încă 4 meciuri pentru CS Mioveni     *** Programul etapei a 18-a:     *** Victorie în Muntenegru, dar degeaba     *** Înotătorii din Mioveni la Harghita     *** Medalii la Campionatele de Poliatlon    

 
Champions League Imprimare E-mail
(1 vot)
miercuri, 19 octombrie 2016

Champions League

Astăzi, ora 21.45

Grupa A

 Arsenal - Ludogorets (Dolce Sport 4)
 PSG - Basel (Dolce Sport 3)

Grupa B

 Dynamo Kyiv - Benfica
 Napoli - Beşiktaş

Grupa C

 Barcelona - Man City (Dolce Sport 1)
 Celtic- Mönchengladbach

Grupa D

 Bayern - PSV (Dolce Sport 2)
 Rostov - Atlético Madrid

S-au jucat aseară

Grupa E

 CSKA Moskva - AS Monaco
 Leverkusen - Tottenham

Grupa F

 Sporting CP - Dortmund
 Real Madrid - Legia

Grupa G

 Club Brugge - FC Porto
 Leicester City - FC Copenhaga

Grupa H

 Dinamo Zagreb - Sevilla
 Lyon - Juventus

Europa League

Mîine, ora 20.00

Grupa G

 Celta Vigo - Ajax (Dolce Sport 4)
 Standard Liège - Panathinaikos

Grupa H

 Konyaspor - Braga
 Shakhtar Donetsk - Gent

Grupa I

 FC Salzburg - Nice
 Krasnodar - Schalke

Grupa J

 Slovan Liberec - Fiorentina
 Qarabağ - PAOK

Grupa K

 Hapoel B. Sheva - Sparta Praha
 Inter - Southampton (Dolce Sport 2)

Grupa L

 Steaua  - Zürich (Dolce Sport 1, Pro TV)
 Osmanlıspor - Villarreal (Dolce Sport 3)

Mîine, ora 22.05

Grupa A

 Feyenoord - Zorya
 M. United - Fener (Dolce Sport 2)

Grupa B

 Young Boys - APOEL
 Olympiacos - Astana

Grupa  C

 Mainz - Anderlecht
 Saint-Étienne - Qäbälä

Grupa D

 AZ Alkmaar - Maccabi Tel-Aviv
 Dundalk - Zenit (Dolce Sport 4)

Grupa E

 Plzen - Astra  (Dolce Sport 1)
 Roma - Austria Wien (Dolce Sport 3)

Grupa F

 Rapid Wien - Sassuolo
 Genk - Athletic Club


 S.Mihai


Vizualizari: 1064

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics





































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info