Curierul Zilei - Champions League - Etapa 3
PRIMA PAGINA
 

*** Centrul Cîmpulungului arată ca după bombardament!     *** Centrul Cîmpulungului arată ca după bombardament!     *** Bărbat dispărut de acasă!     *** Sosesc dozele de vaccin antigripal!     *** Schimb de experienţă în SUA pentru liceeni!     *** S-au strîns 10.000 de saci cu deşeuri      *** „Tot ce-i românesc nu piere“     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** „Cel mai bun meci!“      *** Bazela şi Mărgăritescu, la AS Direct     *** Festival de goluri pe terenul Tablierul     *** Raicu la Mondiale     *** Vali Porcişteanu, aproape vicecampion de raliuri!     *** Eduard Şerban a ratat concursul!     *** Debut cu stîngul în preliminariile Euro!     *** S-au salvat din maşina în flăcări     *** Nou şef al poliţiştilor argeşeni     *** Daniela Lupu propusă la şefia DNA Piteşti      *** Casă distrusă de foc     *** Numărul de porci scade dramatic!     *** Concurs pentru echipaje ISU, la Mioveni     *** Ziua Internaţională de Monitorizare a Apei    

 
Champions League - Etapa 3 Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 20 octombrie 2016

Champions League - Etapa 3

Grupa E

 CSKA Moskva - AS Monaco 1-1 (L. Traore 34 / B. Silva 87)
 Leverkusen - Tottenham 0-0

Grupa F

 Sporting CP - Dortmund 1-2 (B. Cesar 67 / Aubameyang 10, Weigl 43)
 Real Madrid - Legia 5-1 (Bale 16, Marcelo 20, Asensio 37, Lucas Vazquez 68, Morata 84 / Radovic pen. 22)

Grupa G

 Club Brugge - FC Porto 1-2 (Vossen 12 / Layun 68, A. Silva pen. 90+3)
 Leicester City - FC Copenhaga 1-0 (Mahrez 41)

Grupa H

 Dinamo Zagreb - Sevilla Zagreb - Sevilla 0-1 (Nasri 38)
 Lyon - Juventus  0-1 (Cuadrado 76)

S-au jucat aseară

Grupa A

 Arsenal - Ludogorets
 PSG - Basel

Grupa B

 Dynamo Kyiv - Benfica
 Napoli - Beşiktaş

Grupa C

 Barcelona - Man City
 Celtic- Mönchengladbach

Grupa D

 Bayern München - PSV Eindhoven
 Rostov - Atlético Madrid

Europa League

Astăzi, ora 20.00

Grupa G

 Celta Vigo - Ajax (Dolce Sport 4)
 Standard Liège - Panathinaikos

Grupa H

 Konyaspor - Braga
 Shakhtar Donetsk - Gent

Grupa I

 FC Salzburg - Nice
 Krasnodar - Schalke

Grupa J

 Slovan Liberec - Fiorentina
 Qarabağ - PAOK

Grupa K

 Hapoel Beer-Sheva - Sparta Praha
 Internazionale - Southampton (Dolce Sport 2)

Grupa L

 Steaua  - FC Zürich (Dolce Sport 1, Pro TV)
 Osmanlıspor - Villarreal (Dolce Sport 3)

Astăzi, ora 22.05

Grupa A

 Feyenoord - Zorya
 Manchester United - Fenerbahçe (Dolce Sport 2)

Grupa B

 Young Boys - APOEL
 Olympiacos - Astana

Grupa  C

 Mainz - Anderlecht
 Saint-Étienne - Qäbälä

Grupa D

 AZ Alkmaar - Maccabi Tel-Aviv
 Dundalk - Zenit (Dolce Sport 4)

Grupa E

Viktoria Plzeň - Astra Giurgiu (Dolce Sport 1)
 Roma - Austria Wien (Dolce Sport 3)

Grupa F

 Rapid Wien - Sassuolo
 Genk - Athletic Club


S.Mihai


Vizualizari: 1096

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info