Curierul Zilei - Champions League, etapa 4
PRIMA PAGINA

*** Cea mai frumoasă fată din cartier: domnul Mihai Alexandrescu, purtător de cuvânt al PNL Argeş     *** Evitaţi îngheţarea contorului de apă!      *** PASTILA de UMOR      *** Adrian şi Anca Tase susţin o prelegere depre boli grave     *** Sufletiştii au dăruit seminţe la Piteşti     *** Copil din Mioveni are nevoie de ajutor     *** Spectacol aviatic de Ziua Naţională, la Mioveni      *** Incendiu la stîlpul electric     *** Riscă să fie evacuată pentru 1.000 de lei     *** S-a proptit cu maşina într-un stîlp     *** Asistentă cu arsuri, refuzată de spitale      *** Accident grav, la Valea Ursului     *** Maşină de marfă prinsă între o dubiţă şi TIR     *** Unirea Bascov, remiză, de la 2-0     *** Culisele meciului     *** Doar egal, după ce au condus la pauză     *** Ripensia Timişoara - CS Mioveni 1-1 (0-1)     *** România, victorie cu Lituania, în Liga Naţiunilor     *** Susţinuţi de fani     *** La 4 puncte de lider!      *** Campioana ne-a predat o lecţie de baschet!     *** Nini: „O înfrîngere care doare“     *** Cristian Achim: „Mă bucură reacţia echipei”    

 
Champions League, etapa 4 Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 01 noiembrie 2016

Champions League, etapa 4

Astăzi, ora 21.45

Grupa A

 Basel - PSG (Dolce Sport 4)
 Ludogorets - Arsenal (Dolce Sport 3)

Grupa B

 Benfica - Dinamo Kiev
 Beşiktaş - Napoli

Grupa C

 Mönchengladbach - Celtic
 Man City - Barcelona (Pro TV, Dolce Sport 1)

Grupa D

 PSV Eindhoven - Bayern München (Dolce Sport 2)
 Atlético Madrid - Rostov
Mîine, ora 21.45

Grupa E

 Tottenham - Leverkusen (Dolce Sport 4)
 AS Monaco - CSKA Moskva

Grupa F

 Dortmund - Sporting CP (Dolce Sport 3)
 Legia - Real Madrid (Dolce Sport 2)

Grupa G

 FC Porto - Club Brugge
 FC Copenhaga - Leicester City

Grupa H

 Juventus - Lyon (Dolce Sport 1)
 Sevilla - Dinamo Zagreb

Europa League, etapa 4

Joi, ora 20.00

Grupa A

 Fenerbahçe - Manchester United (Dolce Sport 2)
 Zorya - Feyenoord

Grupa B

 Astana - Olympiacos (ora 18,00) - Dolce Sport 2
 APOEL - Young Boys

Grupa C

 Qäbälä - Saint-Étienne
 Anderlecht - Mainz

Grupa D

 Zenit - Dundalk (Dolce Sport 4)
 Maccabi Tel-Aviv - AZ Alkmaar

Grupa E

 Austria Wien - Roma (Dolce Sport 3)
 Astra Giurgiu - Viktoria Plzeň (Dolce Sport 1)

Grupa F

 Athletic Club - Genk
 Sassuolo - Rapid Wien
Joi, ora 22.05

Grupa G

 Ajax - Celta Vigo (Dolce Sport 4)
 Panathinaikos - Standard Liège

Grupa H

 Gent - Shakhtar Donetsk
 Braga - Konyaspor

Grupa I

 Schalke - Krasnodar
 Nice - FC Salzburg

Grupa J

 PAOK - Qarabað
 Fiorentina - Slovan Liberec

Grupa K

 Southampton - Internazionale (Dolce Sport 2)
 Sparta Praha - Hapoel Beer-Sheva

Grupa L

 Villarreal - Osmanlýspor (Dolce Sport 3)
 FC Zürich - Steaua Bucureşti (Pro TV, Dolce Sport 1)


 S.Mihai


Vizualizari: 1068

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info