Curierul Zilei - Champions League, etapa 4
PRIMA PAGINA

*** Vor bani să îşi crească copiii      *** Proiect de cercetare nucleară la ICN      *** 800 de locuri de muncă în Spania      *** PASTILA de UMOR      *** Pregătiri pentru Festivalul Zavaidoc     *** „Moromeţii 2”, la Cinema „Bucureşti”     *** Filmele săptămînii 16-22 noiembrie     *** Braconierii au lăsat maşina şi-au fugit     *** Beat turtă, a căzut în canal      *** S-a oprit cu maşina într-un pod     *** Scandalagiii din Valea Măcelarului, condamnaţi     *** Înlocuiţi carnea cu fasole      *** Copiii cu păduchi la Grădiniţa „Sfînta Maria”     *** Amenzi drastice pentru şoferi      *** 30 lei biletul la meciul cu americanii     *** Liga Naţiunilor     *** După puncte la Timişoara!     *** Naţionala de tineret a SUA vine la Piteşti!     *** Voleibalistele junioare joacă la Braşov      *** Argint pentru Alexandra Olteanu la Braşov     *** Karatiştii din Mioveni, în concurs la Buzău     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul şalăului cu peştişori vii    

 
Champions League, etapa 4 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 02 noiembrie 2016

Champions League, etapa 4

Astăzi, ora 21.45

Grupa E

 Tottenham - Leverkusen (Dolce Sport 4)
 AS Monaco - CSKA Moskva

Grupa F

 Dortmund - Sporting CP (Dolce Sport 3)
 Legia - Real Madrid (Dolce Sport 2)

Grupa G

 FC Porto - Club Brugge
 FC Copenhaga - Leicester City

Grupa H

 Juventus - Lyon (Dolce Sport 1)
 Sevilla - Dinamo Zagreb

S-au jucat aseară

Grupa A

 Basel - PSG
 Ludogorets - Arsenal

Grupa B

Benfica - Dinamo Kiev
 Beşiktaş - Napoli

Grupa C

 Mönchengladbach - Celtic
 Man City - Barcelona

Grupa D

 PSV Eindhoven - Bayern München
 Atlético Madrid - Rostov

Europa League, etapa 4

Joi, ora 20.00

Grupa A

 Fenerbahçe - Manchester United (Dolce Sport 2)
 Zorya - Feyenoord

Grupa B

 Astana - Olympiacos (ora 18,00) - Dolce Sport 2
 APOEL - Young Boys

Grupa C

 Qäbälä - Saint-Étienne
 Anderlecht - Mainz

Grupa D

 Zenit - Dundalk (Dolce Sport 4)
 Maccabi Tel-Aviv - AZ Alkmaar

Grupa E

 Austria Wien - Roma (Dolce Sport 3)
 Astra Giurgiu - Viktoria Plzeň (Dolce Sport 1)

Grupa F

 Athletic Club - Genk
 Sassuolo - Rapid Wien

Joi, ora 22.05

Grupa G

 Ajax - Celta Vigo (Dolce Sport 4)
 Panathinaikos - Standard Liège

Grupa H

 Gent - Shakhtar Donetsk
 Braga - Konyaspor

Grupa I

 Schalke - Krasnodar
 Nice - FC Salzburg

Grupa J

 PAOK - Qarabað
 Fiorentina - Slovan Liberec

Grupa K

 Southampton - Internazionale (Dolce Sport 2)
 Sparta Praha - Hapoel Beer-Sheva

Grupa L

 Villarreal - Osmanlýspor (Dolce Sport 3)
 FC Zürich - Steaua Bucureşti (Pro TV, Dolce Sport 1)


 S.Mihai


Vizualizari: 1219

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info