Curierul Zilei - Champions League, etapa 4
PRIMA PAGINA
 

*** Ce obligaţii au posesorii de case de marcat     *** 15 cîini şi-au găsit familie la Tîrgul de Adopţii      *** Se opreşte curentul în Piteşti!     *** PASTILA de UMOR      *** La ADLER PELZER GROUP distracţia a fost în floare     *** „Scurtcircuit“, semnalul de trezire la realitate!     *** Răcire accentuată a vremii     *** Protest la Spitalul Penitenciar Mioveni     *** Şi-au ciocnit maşinile la „Păsărica”     *** Condamnat pentru tăiere ilegală de arbori     *** L-a luat rîul din căruţă     *** De la dubiţă a luat foc gospodăria     *** Fost bar, incendiat de aurolaci     *** Condamnat pentru fals în înscrisuri     *** Miercuri în Cupă, sîmbătă cu U Cluj     *** Liga 1 - Etapa 9     *** 16 jucători pe lista preliminară     *** „Nu meritam să pierdem acest meci!“     *** FC Argeş-Luceafărul, se joacă duminică     *** Snagovul, noul lider!     *** „N-a fost un joc spectaculos!“     *** Încep 16-imile Cupei     *** Fotbal, volei, handbal, oină şi tenis la Mioveni    

 
Champions League, etapa 4 Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 03 noiembrie 2016

Champions League, etapa 4

Grupa A:

 Ludogoreţ - Arsenal 2-3 (Cafu 12, Keşeru 15 / Xhaka 20, Giroud 42, Ozil 88)
 Basel - PSG  1-2 (Zuffi 76 / Matuidi 43, Meunier 90)

Grupa B:

 Beşiktaş - Napoli 1-1 (Quaresma pen. 79 / Hamsik 82)
 Benfica - Dinamo Kiev  1-0 (Salvio pen. 45+1)

Grupa C:

 Manchester City - Barcelona  3-1 (Gundogan 39, 74, De Bruyne 51 / Messi 21)
 Monchengladbach - Celtic 1-1 (Stindl 32 / M. Dembele pen. 75)

Grupa D:

 Atletico - FK Rostov 2-1 (Griezmann 28, 90+4 / Azmoun 30)
 PSV - Bayern 1-2 (Arias 15 / Lewandowski pen. 34, 74)
S-au jucat aseară

Grupa E

 Tottenham - Leverkusen
 AS Monaco - CSKA Moskva

Grupa F

 Dortmund - Sporting CP
 Legia - Real Madrid

Grupa G

 FC Porto - Club Brugge
 FC Copenhaga - Leicester City

Grupa H

 Juventus - Lyon
 Sevilla - Dinamo Zagreb

Europa League, etapa 4

Astăzi, ora 20.00

Grupa A

 Fenerbahçe - Manchester United (Dolce Sport 2)
 Zorya - Feyenoord

Grupa B

 Astana - Olympiacos (ora 18.00) - Dolce Sport 2
 APOEL - Young Boys

Grupa C

 Qäbälä - Saint-Étienne
 Anderlecht - Mainz

Grupa D

 Zenit - Dundalk (Dolce Sport 4)
 Maccabi Tel-Aviv - AZ Alkmaar

Grupa E

 Austria Wien - Roma (Dolce Sport 3)
 Astra Giurgiu - Viktoria Plzeň (Dolce Sport 1)

Grupa F

 Athletic Club - Genk
 Sassuolo - Rapid Wien

Astăzi, ora 22.05

Grupa G

 Ajax - Celta Vigo (Dolce Sport 4)
 Panathinaikos - Standard Liège

Grupa H

 Gent - Shakhtar Donetsk
 Braga - Konyaspor

Grupa I

 Schalke - Krasnodar
 Nice - FC Salzburg

Grupa J

 PAOK - Qarabað
 Fiorentina - Slovan Liberec

Grupa K

 Southampton - Internazionale (Dolce Sport 2)
 Sparta Praha - Hapoel Beer-Sheva

Grupa L

 Villarreal - Osmanlýspor (Dolce Sport 3)
 FC Zürich - Steaua Bucureşti (Pro TV, Dolce Sport 1)


 S.Mihai


Vizualizari: 1182

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info