Curierul Zilei - Programul preliminariilor CM 2018
PRIMA PAGINA

*** Şedinţă ordinară la Topoloveni      *** ️Lucrări de investiţii în Piteşti”     *** Conacul Brătianu prin ochii elevilor      *** Maşinile cu volan pe dreapta, nu mai trec RAR-ul      *** Incendiu la Rucăr      *** Reţinut după ce şi-a terorizat socrii     *** În arest după ce a condus fără permis      *** Bun de plată după ce a cîştigat altcineva    *** Montura pentru crap    *** Localizarea crapului sălbatic    *** Preliminarii CE 2020    *** Vor victoria în Ardeal     *** După puncte la Petroşani!     *** România debutează azi în Suedia!     *** Încă două medalii pentru CS Dacia Mioveni     *** Turneu semifinal de volei, la Mioveni     *** Sfinţii zilei      *** Promovare la locul de muncă!     *** Ruladă mozaic cu caşcaval     *** Evenimente 23 martie de-a lungul vremii     *** Emeric Imre în „Zugravul“, la Filarmonica Piteşti     *** Ziua mondială de luptă împotriva tuberculozei    *** Filmele săptămînii 22 - 28 martie    *** Închis pentru infracţiuni rutiere     *** Au transportat o femeie de 250 kg     *** Două fetiţe şi o femeie, rănite în accident    *** Copiii au aflat cum sunt amprentaţi infractorii   

 Publicitate pdf
Programul preliminariilor CM 2018 Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 10 noiembrie 2016

Programul preliminariilor CM 2018

Grupa A, 13 noiembrie

 Bulgaria - Belarus (ora 19.00)
 Luxemburg - Olanda (ora 19.00)
 Franţa - Suedia (ora 21.45)

Grupa B, 13 noiembrie

 Ungaria - Andorra (ora 19.00)
 Portugalia - Letonia (ora 21.45)
 Elveţia - Feroe (ora 21.45)

Grupa C, 11 noiembrie

 Cehia - Norvegia (ora 21.45)
 Irlanda de Nord - Azerbaijan (ora 21.45)
 San Marino - Germania (ora 21.45)

Grupa D, 12 niembrie

 Austria - Irlanda (ora 19.00)
 Georgia - Moldova (ora 19.00)
 Ţara Galilor - Serbia (ora 21.45)

Grupa E, 11 noiembrie

 Armenia - Muntenegru (ora 19.00)
 Danemarca - Kazahstan (ora 21.45)
 România - Polonia (ora 21.45)

Grupa F, 11 noiembrie

 Anglia - Scoţia (ora 21.45)
 Malta - Slovenia (ora 21.45)
 Slovacia - Lituania (ora 21.45)

Grupa G, 12 noiembrie

 Albania - Israel (ora 21.45)
 Liechtenstein - Italia (ora 21.45)
 Spania - Macedonia (ora 21.45)

Grupa H, 13 noiembrie

 Cipru - Gibraltar (ora 19.00)
 Belgia - Estonia (ora 21.45)
 Grecia - Bosnia-Herţegovina (ora 21.45)

Grupa I, 12 noiembrie

 Croaţia - Islanda (ora 19.00)
 Ucraina - Finlanda (ora 21.45)
 Turcia - Kosovo (ora 21.45)


 S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1189

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info