Curierul Zilei - Programul preliminariilor CM 2018
PRIMA PAGINA

*** Cozile de topor din pădurea românească     *** 8 miniştri noi şi un nou vicepremier     *** Avem stocuri de antiderapant     *** PASTILA de UMOR      *** „Un secol de muzică tradiţională românească”     *** Workshop pentru formarea profesională      *** Autorităţile din Mioveni pregătite pentru iarnă      *** Incendiu la Vlădeşti     *** Crimă, la un pahar de ţuică!     *** Spărgătorii de la Primăria Leordeni, prinşi!     *** Prima zăpadă a venit cu accidente şi evenimente     *** Bărbat paralizat, scos din incendiu     *** Spaniolii preferă familii de români, căpşunari!     *** Următorul meci al Mioveniului, vineri la 17:00     *** „Nu putem rata obiectivul!“     *** Pelici: „Am întîlnit o echipă bună“     *** 4 medalii de bronz la Focşani     *** Pe frig, doar 20 de goluri     *** Raicu s-a oprit în turul 2      *** Meci crucial pentru tricolori     *** Show baschetbalistic la Piteşti!     *** „3 puncte foarte importante”     *** Popa: „Am pierdut pe greşeli individuale”    

 
Programul preliminariilor CM 2018 Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 10 noiembrie 2016

Programul preliminariilor CM 2018

Grupa A, 13 noiembrie

 Bulgaria - Belarus (ora 19.00)
 Luxemburg - Olanda (ora 19.00)
 Franţa - Suedia (ora 21.45)

Grupa B, 13 noiembrie

 Ungaria - Andorra (ora 19.00)
 Portugalia - Letonia (ora 21.45)
 Elveţia - Feroe (ora 21.45)

Grupa C, 11 noiembrie

 Cehia - Norvegia (ora 21.45)
 Irlanda de Nord - Azerbaijan (ora 21.45)
 San Marino - Germania (ora 21.45)

Grupa D, 12 niembrie

 Austria - Irlanda (ora 19.00)
 Georgia - Moldova (ora 19.00)
 Ţara Galilor - Serbia (ora 21.45)

Grupa E, 11 noiembrie

 Armenia - Muntenegru (ora 19.00)
 Danemarca - Kazahstan (ora 21.45)
 România - Polonia (ora 21.45)

Grupa F, 11 noiembrie

 Anglia - Scoţia (ora 21.45)
 Malta - Slovenia (ora 21.45)
 Slovacia - Lituania (ora 21.45)

Grupa G, 12 noiembrie

 Albania - Israel (ora 21.45)
 Liechtenstein - Italia (ora 21.45)
 Spania - Macedonia (ora 21.45)

Grupa H, 13 noiembrie

 Cipru - Gibraltar (ora 19.00)
 Belgia - Estonia (ora 21.45)
 Grecia - Bosnia-Herţegovina (ora 21.45)

Grupa I, 12 noiembrie

 Croaţia - Islanda (ora 19.00)
 Ucraina - Finlanda (ora 21.45)
 Turcia - Kosovo (ora 21.45)


 S.Mihai


Vizualizari: 1078

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info