Curierul Zilei - Programul preliminariilor CM 2018
PRIMA PAGINA

*** Cea mai frumoasă fată din cartier: domnul Mihai Alexandrescu, purtător de cuvânt al PNL Argeş     *** Evitaţi îngheţarea contorului de apă!      *** PASTILA de UMOR      *** Adrian şi Anca Tase susţin o prelegere depre boli grave     *** Sufletiştii au dăruit seminţe la Piteşti     *** Copil din Mioveni are nevoie de ajutor     *** Spectacol aviatic de Ziua Naţională, la Mioveni      *** Incendiu la stîlpul electric     *** Riscă să fie evacuată pentru 1.000 de lei     *** S-a proptit cu maşina într-un stîlp     *** Asistentă cu arsuri, refuzată de spitale      *** Accident grav, la Valea Ursului     *** Maşină de marfă prinsă între o dubiţă şi TIR     *** Unirea Bascov, remiză, de la 2-0     *** Culisele meciului     *** Doar egal, după ce au condus la pauză     *** Ripensia Timişoara - CS Mioveni 1-1 (0-1)     *** România, victorie cu Lituania, în Liga Naţiunilor     *** Susţinuţi de fani     *** La 4 puncte de lider!      *** Campioana ne-a predat o lecţie de baschet!     *** Nini: „O înfrîngere care doare“     *** Cristian Achim: „Mă bucură reacţia echipei”    

 
Programul preliminariilor CM 2018 Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 11 noiembrie 2016

Programul preliminariilor CM 2018

 

Grupa C, astăzi

# Cehia - Norvegia (ora 21.45) # Irlanda de Nord - Azerbaijan # San Marino - Germania

CLASAMENT

1. Germania         3   3    0     0    8-0    9
2. Azerbaijan        3   2    1     0    2-0    7
3. Irlanda de Nord 3   1    1     1    4-2   4
4. Cehia               3   0    2     1    0-3   2
5. Norvegia          3   1    0     2    4-5    3
6. San Marino      3   0    0     3    1-9    0

Grupa E, astăzi

# Armenia - Muntenegru (ora 19.00) # Danemarca - Kazahstan (ora 21.45) # România - Polonia

CLASAMENT

1. Muntenegru 3   2     1    0      7-1    7
2. Polonia       3    2    1     0      7-5    7
3. ROMÂNIA   3    1    2     0      6-1    5
4. Danemarca 3    1    0     2      3-4    3
5. Kazahstan  3    0    2     1      2-7     2 
6. Armenia     3    0    0      3     1-8     0

Grupa F, astăzi

# Anglia - Scoţia (ora 21.45) # Malta - Slovenia  # Slovacia - Lituania

CLASAMENT

1. Anglia       3    2   1    0      3-0        7
2. Lituania     3    1   2    0      5-3       5
3. Slovenia    3    1   2    0      3-2       5
4. Scoţia        3   1   1    1      6-5       4
5. Slovacia     3   1   0    2      3-2       3
6. Malta         3    0   0   3      1-9       0

Grupa D, mîine

# Austria - Irlanda (ora 19.00) # Georgia - Moldova # Ţara Galilor - Serbia (ora 21.45)

CLASAMENT

1. Serbia         3     2    1   0    8-4      7
2. Irlanda         3    2    1   0    6-3      7
3. Ţara Galilor  3    1    2   0    7-3      5
4. Austria         3    1    1   1    6-6      4
5. Georgia        3    0    1   2    2-4      1
6. Moldova       3    0    0   3    1-10     0

Grupa G, mîine

# Albania - Israel (ora 21.45) # Liechtenstein - Italia # Spania - Macedonia

CLASAMENT

1. Spania          3   2   1     0   11-1    7
2. Italia             3   2   1     0    7-4     7
3. Albania         3   2   0     1    4-3     6
4. Israel            3   2   0     1    5-5     6
5. Macedonia    3   0   0     3    4-7     0
6. Liechtenstein 3   0   0     3    1-12   0

Grupa I, mîine

# Croaţia - Islanda (ora 19.00) # Ucraina - Finlanda (ora 21.45) # Turcia - Kosovo

CLASAMENT

1. Croaţia     3    2    1     0      8-1      7
2. Islanda     3    2    1     0      6-3      7
3. Ucraina    3    1    2     0      6-3      5
4. Turcia      3    0    2     1      3-5      2
5. Finlanda  3     0   1      2      3-5     1
6. Kosovo    3    0    1      2      1-10   1

Grupa A, duminică

# Bulgaria - Belarus (ora 19.00) # Luxemburg - Olanda # Franţa - Suedia

CLASAMENT

1. Franţa       3    2    1     0    5-1      7p
2. Suedia      3    2    1     0    5-1      7p
3. Olanda      3    1    1    1     5-3      4p
4. Bulgaria     3   1    0    2      5-10    3p
5. Belarus      3   0    2    1      2-5      2p
6. Luxemburg 3   0    1    2      4-6     1p

Grupa B, duminică

# Ungaria - Andorra (ora 19.00) # Portugalia - Letonia (ora 21.45) # Elveţia - Feroe

CLASAMENT

1. Elveţia       3     3     0     0   7-3      9
2. Portugalia  3     2     0     1   12-2    6
3. Ungaria     3     1     1     1    4-3     4
4. Feroe        3     1     1    1     2-6     4
5. Letonia      3     1     0    2     1-4     3
6. Andorra     3     0     0    3     1-9     0

Grupa H, duminică

# Cipru - Gibraltar (ora 19.00) # Belgia - Estonia (ora, 21.45) # Grecia - Bosnia

CLASAMENT

1. Belgia    3    3    0     0     13-0      9
2. Grecia   3    3     0    0      8-1       9
3. Bosnia   3    2    0    1      7-4       6
4. Cipru     3    0    0    3      0-7       0
5. Estonia  3    0    0    3      0-11     0
5. Gibraltar 3   0    0    3      1-14     0


S.Mihai
 


Vizualizari: 1166

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info