Curierul Zilei - Liga Campionilor, Europa League, etapa a 5-a
PRIMA PAGINA
 

*** România, codaşă la construcţii!     *** Săptămîna Europeană a Sportului, în Argeş     *** Dezinsecţie, dezinfecţie şi deratizare, la Mioveni      *** PASTILA de UMOR      *** „Argeşul, locul cel mai românesc din România“     *** Adrian Tase, la Congresul de la Sinaia!     *** La 16 ani, s-a întors de la majorat, în sicriu     *** Şoferul a făcut infarct      *** Copilul s-a spînzurat      *** Nu s-a asigurat şi a lovit trei maşini     *** Fost campion naţional la box, contrabandă cu ţigări     *** Filmaţi în timp ce furau bere dintr-un magazin     *** Raicu eliminat de la Mondiale     *** Cursuri gratuite, la Şcoala de Arbitraj a AJF Argeş     *** Un gol, din două faze de poartă     *** CS Mioveni - ASU Poli Timişoara 1-0 (1-0)     *** Au avut victoria la îndemînă     *** Memorialul Dorel Ştefănescu, la ediţia a treia     *** Învinşi de propriul portar!     *** „Rezultatul final este mincinos“     *** Popovici: „O victorie foarte importantă“     *** CSU Piteşti va juca în Divizia A!    

 
Liga Campionilor, Europa League, etapa a 5-a Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 23 noiembrie 2016

Liga Campionilor, etapa a 5-a

Astăzi, ora 21.45

Grupa A

 Ludogorets - Basel, Dolce Sport 4
 Arsenal - PSG, Dolce Sport 2

Grupa B

 Napoli - Dynamo Kyiv
 Beşiktaş - Benfica (ora 19, 45), Dolce Sport 2

Grupa C

 Mönchengladbach - Man City, Dolce Sport 3
 Celtic - Barcelona, Dolce Sport 1

Grupa D

 Rostov - Bayern München (ora 19,00), Dolce Sport 1
 Atlético Madrid - PSV Eindhoven

S-au jucat aseară

Grupa E

 CSKA Moskva - Leverkusen
 AS Monaco - Tottenham

Grupa F

 Sporting CP - Real Madrid
 Dortmund - Legia

Grupa G

 FC Copenhaga - FC Porto
 Leicester City - Club Brugge

Grupa H

 Sevilla - Juventus
 Dinamo Zagreb - Lyon

Europa League, etapa a 5-a

Mîine, ora 20.00

Grupa G

 Ajax - Panathinaikos
 Celta Vigo - Standard Liège

Grupa H

 Gent - Braga
 Shakhtar Donetsk - Konyaspor

Grupa I

 Schalke - Nice
 Krasnodar - FC Salzburg

Grupa J

 Slovan Liberec - Qarabað
 Fiorentina - PAOK, Dolce Sport 4

Grupa K

 Hapoel Beer-Sheva - Internazionale, Dolce Sport 3
 Sparta Praha - Southampton

Grupa L

 Steaua Bucureşti - Osmanlýspor, Dolce Sport 1
 FC Zürich - Villarreal, Dolce Sport 2

Mîine, ora 22.05

Grupa A

 Fenerbahçe - Zorya (ora 18,00), Dolce Sport 4
 Manchester United - Feyenoord, Dolce Sport 2

Grupa B

 Astana - APOEL (ora 18,00)
 Olympiacos - Young Boys

Grupa C

 Qäbälä - Anderlecht (ora 18,00), Dolce Sport 2
 Saint-Étienne - Mainz

Grupa D

 Zenit - Maccabi Tel-Aviv (ora 18,00), Dolce Sport 3
 Dundalk - AZ Alkmaar

Grupa E

 Austria Wien - Astra Giurgiu, Dolce Sport 1
 Roma - Viktoria Plzeň, Dolce Sport 3

Grupa F

 Athletic Club - Sassuolo, Dolce Sport 4
 Genk - Rapid Wien


 S.Mihai

 


Vizualizari: 1273

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info