Curierul Zilei - Liga Campionilor, Europa League, etapa a 5-a
PRIMA PAGINA

*** Vor bani să îşi crească copiii      *** Proiect de cercetare nucleară la ICN      *** 800 de locuri de muncă în Spania      *** PASTILA de UMOR      *** Pregătiri pentru Festivalul Zavaidoc     *** „Moromeţii 2”, la Cinema „Bucureşti”     *** Filmele săptămînii 16-22 noiembrie     *** Braconierii au lăsat maşina şi-au fugit     *** Beat turtă, a căzut în canal      *** S-a oprit cu maşina într-un pod     *** Scandalagiii din Valea Măcelarului, condamnaţi     *** Înlocuiţi carnea cu fasole      *** Copiii cu păduchi la Grădiniţa „Sfînta Maria”     *** Amenzi drastice pentru şoferi      *** 30 lei biletul la meciul cu americanii     *** Liga Naţiunilor     *** După puncte la Timişoara!     *** Naţionala de tineret a SUA vine la Piteşti!     *** Voleibalistele junioare joacă la Braşov      *** Argint pentru Alexandra Olteanu la Braşov     *** Karatiştii din Mioveni, în concurs la Buzău     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul şalăului cu peştişori vii    

 
Liga Campionilor, Europa League, etapa a 5-a Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 23 noiembrie 2016

Liga Campionilor, etapa a 5-a

Astăzi, ora 21.45

Grupa A

 Ludogorets - Basel, Dolce Sport 4
 Arsenal - PSG, Dolce Sport 2

Grupa B

 Napoli - Dynamo Kyiv
 Beşiktaş - Benfica (ora 19, 45), Dolce Sport 2

Grupa C

 Mönchengladbach - Man City, Dolce Sport 3
 Celtic - Barcelona, Dolce Sport 1

Grupa D

 Rostov - Bayern München (ora 19,00), Dolce Sport 1
 Atlético Madrid - PSV Eindhoven

S-au jucat aseară

Grupa E

 CSKA Moskva - Leverkusen
 AS Monaco - Tottenham

Grupa F

 Sporting CP - Real Madrid
 Dortmund - Legia

Grupa G

 FC Copenhaga - FC Porto
 Leicester City - Club Brugge

Grupa H

 Sevilla - Juventus
 Dinamo Zagreb - Lyon

Europa League, etapa a 5-a

Mîine, ora 20.00

Grupa G

 Ajax - Panathinaikos
 Celta Vigo - Standard Liège

Grupa H

 Gent - Braga
 Shakhtar Donetsk - Konyaspor

Grupa I

 Schalke - Nice
 Krasnodar - FC Salzburg

Grupa J

 Slovan Liberec - Qarabað
 Fiorentina - PAOK, Dolce Sport 4

Grupa K

 Hapoel Beer-Sheva - Internazionale, Dolce Sport 3
 Sparta Praha - Southampton

Grupa L

 Steaua Bucureşti - Osmanlýspor, Dolce Sport 1
 FC Zürich - Villarreal, Dolce Sport 2

Mîine, ora 22.05

Grupa A

 Fenerbahçe - Zorya (ora 18,00), Dolce Sport 4
 Manchester United - Feyenoord, Dolce Sport 2

Grupa B

 Astana - APOEL (ora 18,00)
 Olympiacos - Young Boys

Grupa C

 Qäbälä - Anderlecht (ora 18,00), Dolce Sport 2
 Saint-Étienne - Mainz

Grupa D

 Zenit - Maccabi Tel-Aviv (ora 18,00), Dolce Sport 3
 Dundalk - AZ Alkmaar

Grupa E

 Austria Wien - Astra Giurgiu, Dolce Sport 1
 Roma - Viktoria Plzeň, Dolce Sport 3

Grupa F

 Athletic Club - Sassuolo, Dolce Sport 4
 Genk - Rapid Wien


 S.Mihai

 


Vizualizari: 1313

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info