Curierul Zilei - Debut cu dreptul în amicaluri

*** Scrisoare deschisă unui prieten de la PNL     *** ️EU în lumea digitală     *** Miza este Parcul Industrial     *** Programul Simfoniei Lalelelor      *** Mioveniul a fost reprezentat în Portugalia      *** Se schimbă perioada fiscală     *** „Primăvara Poeţilor”     *** Proiecţie de gală „Faci sau taci“     *** Ediţie limitată Dacia, la Geneva     *** Voluntariat pentru studenţi la Senat    *** Prinsă copiind din telefon la simulare    *** Medic cercetat disciplinar pentru că a făcut gripă     *** Zăcea mort în mărăciniş     *** Agresorii poliţistei, reţinuţi     *** Există un cerc de suspecţi     *** Controale în cluburi şi discoteci     *** Sfinţii zilei      *** Clătite pufoase cu şuncă şi caşcaval      *** Un cîştig impresionant!     *** Evenimente 19 martie de-a lungul vremii     *** Pe podium la Bacău     *** La 18 ani a cîştigat Indian Wells!    *** După 9 ani, Raliul Argeşului revine în circuit!    *** Liga 1 - Etapa 2 (play-off şi play-out)    *** Încă o victorie pentru handbalistele din Mioveni    *** Oaspeţii, au obţinut 5 victorii!

Publicitate pdf
Debut cu dreptul în amicaluri Imprimare E-mail
joi, 02 februarie 2017

Debut cu dreptul în amicaluri

CS Mioveni a disputat ieri primul meci amical al acestei ierni. Galben -verzii au învins cu 2-0 pe Cetate Raîşnov, partida avînd loc pe terenul sintetic de la Cheile Grădiştei. Golurile au fost marcate deAyza în minutul 40 cu un şut plasat de la marginea careului, mingea ducîndu-se lîngă bara din dreapta a portarului. În repriza a doua în minutul 81 Neagoe a înscris şi el, stabilind scorul final, plasînd mingea în vinclu direct din lovitură liberă, puţin lateral stînga. În acest meci antrenorul Alexandru Pelici  a folosit tot lotul pe care îl are la dispoziţie, cu excepţia portarilor Preda şi Sima, care vor fi folosiţi  în partida de vineri de la Zărneşti. În meciul de ieri, primul 1unsprezece folosit de Mioveni a fost următorul: Croitoru, Tirică, Gugu, Ionuţ Stoica, Edi Stoica-Iamandi, Piceanu-Rădes­cu, Năstăsie, Ayza-Nilă. Vom reveni.