Curierul Zilei - Florin Marin, la CS Mioveni!
PRIMA PAGINA
 

*** Reducere de 10% la plata datoriilor!     *** Depuneţi adeverinţa la Casa de Pensii!     *** Două decenii de proiecte de dezvoltare     *** Incendiere anunţată pe Facebook     *** Au atacat un şofer şi l-au jefuit     *** Spărgătorii au interdicţie să se apropie de păgubaş     *** 16 echipaje ISU la Mioveni, în concurs     *** Ministrul Fifor vine la Cîmpulung     *** Şi-au ciocnit maşinile, pe DN 73      *** Beţivan, lovit de maşină cînd traversa      *** Racordaţi ilegal la energie electrică     *** Jandarmii au donat sînge     *** Pe podium la Cupa Romgaz     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** Raicu la Campionatul Mondial     *** La Bradu s-au stabilit campionii!     *** Peste 80 de piloţi la Trofeul Cîmpulung Muscel      *** Liga 1     *** CS Mioveni joacă ani la Piteşti, cu CSO Ploepni     *** Sporting Lieşti - Mioveni, în Cupă     *** Programul şaisprezecimilor de finală este următorul:    

 
Florin Marin, la CS Mioveni! Imprimare E-mail
(4 voturi)
miercuri, 03 mai 2017

Galben-verzii au un nou director tehnic

Florin Marin, la CS Mioveni!

 

După plecarea antrenorului Alexandru Pelici, condu­cerea clubului nostru a decis să întărească staff-ul tehnic pînă la finalul sezonului, avînd în vedere fap­tul că echipa mai are încă şanse matematice să ocupe locul 2 sau 3.

Astfel, s-a ajuns la o înţelegere cu Florin Marin, antrenor care a mai pregătit echipa noastră în 2007, în Liga 1, şi care ultima oară s-a aflat pe banca formaţiei de primă ligă FC Voluntari. Tehnicianul va semna, cel mai probabil astăzi, un contract valabil pînă în 2018, urmînd să aibă funcţia de director tehnic, în timp ce antrenor principal va fi Iordan Eftimie, iar secund Mihai Olteanu. Obiectivul lui Florin Marin este promovarea în Liga I şi în acest sezon, dacă mai este posibil, dacă nu, în sezonul următor. Noul director tehnic al CS Mioveni a fost prezent în tribune la meciul de sîmbătă, cîştigat de galben-verzi cu 5-1 în faţa Metalului Reşiţa, iar de luni a fost alături de Eftimie şi Olteanu la antrenamentele echipei.
S.Mihai

Vizualizari: 2204

Comentarii (4)
Scris de G.T. in 04-05-2017 11:06 - Vizitator
 
 
Neinspirata alegere ! Vremurile lui nea Florin au trecut, cooperativa a dispărut, se putea merge cu un antrenor din generatia tânără, Miovenii au avut un antrenor f bun in persoana lui Claudiu Niculescu, au renuntat prea repede la el, cred ca problema clubului este viziunea conducerii.
 
Scris de catalin in 04-05-2017 02:32 - Vizitator
 
 
CS Mioveni nu isi doreste promovarea,sa urmariti ce rzultate vor obtine.Vor mai fi 2 infrangeri surprinzatoare cum a fost la Braila.Atentie la meciul cu Clinceni,se va repeat povestea meciul cu Foresta
 
Scris de Mihai in 03-05-2017 13:45 - Vizitator
 
 
Florin Marin a mai fist la Mioveni in perioada Lui Netoiu,Ilinca cand clubul a acumulat datorii la Finanti care se vad astazi cand clubul este in insolventa.Echipa joaca fotbal,am vazut sambata.Georgescu a facut o mare gafa,oare de CE ?
 
Scris de fan mioveni in 03-05-2017 13:46 - Vizitator
 
 
Flicitari Iordan Eftimie pt.jocul baietilor s-a vazutca i-ai pus bine in teren si s-a mai vazut pofta lor de joc.Nu trebuia adus FI. Marin un antrenor in varsta care a fost la 15 echipe.
 

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info