Curierul Zilei - Rezultate Europa League, turul 3 preliminar
PRIMA PAGINA
 Publicitate pdf
Rezultate Europa League, turul 3 preliminar Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 08 iulie 2017


Rezultate Europa League, turul 3 preliminar

 

 l AEL Limassol (Cyp) - St Josephs (Gib) 6-0

l  Dacia Chisinau (Mda) - Shkendija (Mac) 0-4

l  KF Tirana (Alb) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 0-3

l  Milsami (Mda) - Fola (Lux)  1-1

l Ordabasy (Kaz) - Siroki Brijeg (Bih) 0-0

l Pelister (Mac) - Lech Poznan (Pol) 0-3

l  Suduva (Ltu) - Shakhtyor Soligorsk (Blr) 2-1
l Jelgava (Lat) - Ferencvaros (Hun) 0-1
l  Rabotnicki (Mac) - Tre Penne (San) 6-0
l Atlantas (Ltu) - K. Almaty (Kaz)  1-2
l Flora (Est) - Domzale (Slo)  2-3
l Gandzasar (Arm) - Mladost Podgorica (Mne)  0-3
l  HJK (Fin) - Connahs Q. (Wal) 3-0
l SJK (Fin) - KR Reykjavik (Ice) 0-2
l  Trakai (Ltu) - St Johnstone (Sco) 1-0
l  FK Liepaja (Lat) - Crusaders (Nir) 2-0
l  AIK (Swe) - Klaksvik (Fai) 5-0
l  Botev Plovdiv (Bul) - Partizani (Alb) 1-0
l Differdange (Lux) - Zira (Aze)  1-2
l Dunav Ruse (Bul) - I. Pavlodar (Kaz) 02
l  Inter Baku (Aze) - Mladost (Srb)
2-0
l Ruzomberok (Svk) - Vojvodina (Srb) 2-0
l  Slovan Bratislava (Svk) - Pyunik Yerevan (Arm)5-0
l Torpedo Kutaisi (Geo) - Trencin (Svk) 0-3
l  Vaduz (Lie) - Bala (Wal) 3-0
l Bangor City (Wal) - Lyngby (Den)  0-3
l NSI Runavik (Fai) - Din. Minsk (Blr)   0-2
l B36 Torshavn (Fai) - Kalju (Est)  1-2
l FK Sarajevo (Bih) - Zaria Balti (Mda)  2-2
l Prishtina (Kos) - Norrkoping (Swe) 0-1
l NK Olimpija Ljubljana (Slo) - VPS (Fin)  0-1
l  Altach (Aut) - Chikhura (Geo) 1-1
l  Floriana (Mlt) - FK Crvena zvezda (Srb)  3-3
l Folgore (San) - Valletta (Mlt) 0-1
l Jagiellonia (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) 4-0
l  ND Gorica (Slo) - Shirak Gyumri (Arm) 2-2
l Sant Julia (And) - Skenderbeu (Alb) 0-5
l Sutjeska (Mne) - Levski (Bul) 0-0
l Vasas (Hun) - Beitar Jerusalem (Isr) 0-3
l Zeta (Mne) - Zeljeznicar (Bih) 2-2
l Ballymena (Nir) - Odd (Nor) 0-2
l Coleraine (Nir) - Haugesund (Nor) 0-0
l  Cork City (Irl) - Levadia (Est) 4-2
l Derry City (Nir) - Midtjylland (Den)  1-4
l  Osijek (Cro) - UE Santa Coloma (And) 4-0
l  Shamrock Rovers (Irl) - Stjarnan (Ice) 1-0
l Lincoln Red Imps (Gib) - AEK Larnaca (Cyp) 1-1
l  Valur (Ice) - Ventspils (Lat) 1-0
Grupaj de S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 2038

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 01.07.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info