Curierul Zilei - Europa League - Turul 2 preliminar, retur
PRIMA PAGINA
 Publicitate pdf
Europa League - Turul 2 preliminar, retur Imprimare E-mail
(1 vot)
joi, 20 iulie 2017


Europa League - Turul 2 preliminar, retur


Astăzi
l 18,00: Din. Minsk (Blr) - Rabotnicki (Mac) (1-1)
l 18,00: Lyngby (Den) - Slovan Bratislava (Svk) (1-0)
l 19,00: HJK (Fin) - Shkendija (Mac) (1-3)
l 19,00: Mlada Boleslav (Cze) - Shamrock Rovers (Irl) (3-2)
l 19,00: Suduva (Ltu) - FK Liepaja (Lat) (2-0)
l 19,00: Trakai (Ltu) - Norrkoping (Swe) (1-2)
l 19,00: VPS (Fin) - Brondby (Den) (0-2)
l 19,30: Brest (Blr) - Altach (Aut) (1-1)
l 20,00: AEK Larnaca (Cyp) - Cork City (Irl) (1-0)
l 20,00: AIK (Swe) - Zeljeznicar (Bih) (0-0)
l 20,00: Brann (Nor) - Ruzomberok (Svk) (1-0)
l 20,00: Levski (Bul) - Hajduk Split (Cro) (0-1)
l 20,00: Midtjylland (Den) - Ferencvaros (Hun) (4-2)
l 20,00: Odd (Nor) - Vaduz (Lie) (0-0) l 20,00: Yehuda (Isr) - Trencin (Svk) (1-1)
l 20,00: Zaria Balti (Mda) - Apollon (Cyp) (0-3)
l 20,00: Zira (Aze) - Astra (Rou) (1-3)
l 20,30: Botev Plovdiv (Bul) - Beitar Jerusalem (Isr) (1-1)
l 20,30: Fola (Lux) - Inter Baku (Aze) (0-1)
l 20,30: Galatasaray (Tur) - Ostersunds (Swe) (0-2)
l 20,30: Utrecht (Ned) - Valletta (Mlt) (0-0)
l 20,45: Luzern (Sui) - Osijek (Cro) (2-0)
l 21,00: AEL Limassol (Cyp) - Niedercorn (Lux) (1-0)
l 21,00: Domzale (Slo) - Valur (Ice) (2-1)
l 21,00: Lech Poznan (Pol) - Haugesund (Nor) (2-3)
l 21,00: Skenderbeu (Alb) - K. Almaty (Kaz) (1-1)
l 21,30: FK Crvena zvezda (Srb) - I. Pavlodar (Kaz) (1-1)
l 21,30: Jagiellonia (Pol) - Gabala (Aze) (1-1)
l 21,30: Mladost Podgorica (Mne) - Sturm Graz (Aut) (1-0)
l 21,45: ND Gorica (Slo) - Panionios (Gre) (0-2)
l 21,45: Siroki Brijeg (Bih) - Aberdeen (Sco) (1-1)
l 22,00: Videoton (Hun) - Kalju (Est) (3-0)
l 22,15: KR Reykjavik (Ice) - Maccabi Tel Aviv (Isr) (1-3)
Grupaj realizat de S.Mihai
Lotul României
Categoria 38,5 kg: Raul Pop (CSS Rm. Vîlcea)
Categoria 40 kg: Patrik Bocsi (AS Olimpia Căuaş)
Categoria 41,5 kg: Alexandru Boboc (Nicolina Iaşi)
Categoria 43 kg: Eusebiu Tîrzoman (Gladiatorul Iaşi)
Categoria 44,5 kg: Marco Manea (CSS Călăraşi)
Categoria 46 kg: Alexandru Ungureanu (CSM Piteşti)
Categoria 48 kg: Adrian Preda (CSM Piteşti)
Categoria 50 kg: Gabriel Baţiu (CSM Dunărea Galaţi)
Categoria 52 kg: Alin Crişan (Voinţa Cluj)
Categoria 54 kg: Samuel Roman (CSS Sighet)
Categoria 56 kg: Andrei Musteţ (Pandurii Tg. Jiu)
Categoria 59 kg: Sebastian Trandafir (CSM Buzău)
Categoria 62 kg: Cătălin Vicenţiu (CS Olimpia)
Categoria 65 kg: Florin Cimpoieşu (Univ. Cluj)
Categoria 68 kg: Alexandru Năstruţ (Banat Timişoara)
Categoria 76 kg: Daniel Dumitru (CSM Craiova)
Categoria 80 kg: Ştefan Panaitescu (CSM Ploieşti)
Categoria 90 kg: Dragoş Guzgă (Scorpions Iaşi)
Categoria 105 kg: Albert Potoceanu (SCM Bacău)
Antrenori: Robert Băeatu, Titi Tudor, Marius Băluţă, Marcel Sîrba.


Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1936

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics
























































Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info