Curierul Zilei - Europa League - Turul 2 preliminar - Retur
PRIMA PAGINA

*** Se opreşte curentul în Hîrtieşti     *** 200 de locuri de muncă în agricultură      *** Dacia recheamă în service peste 13.000 de maşini!     *** Cartofii şi legumele, în topul scumpirilor!     *** Sfinţii zilei      *** Sumă mare de bani!    *** BALMOŞ CA ÎN BUCOVINA     *** Evenimente 16 ianuarie de-a lungul vremii     *** Premiera „O noapte furtunoasă“ reprogramată     *** Violonistul Horia Văcărescu, în premieră la Piteşti     *** 14 cazuri de gripă confirmate     *** Vrea cetăţenia română, ca să primească ajutor     *** A uitat de biberon pe aragaz     *** Şmecher la volan a fost reţinut!     *** Conducea o maşină neînmatriculată     *** Femeia de 33 de ani a murit la spital     *** Agresorul s-a întors în arest     *** Accident cu 4 maşini la Curtea de Argeş     *** Ce mai fac colegele de serie ale CS Mioveni şi FC Argeş     *** CS Mioveni, la doctor!     *** Sepsi OSK, cel mai omogen lot     *** Pregătire la Piscul Negru!     *** Competiţiile la care vor participa în 2019 înotătorii argeşeni     *** Cantonament şi pentru piteşteni     *** Bianca Andreescu, în turul 2 la Australian Open!     *** „Putem termina în primele trei locuri“     *** Debut de foc în Top 6!      *** A apărut Cupa României de Baschet 3x3!     

 
Europa League - Turul 2 preliminar - Retur Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 22 iulie 2017


Europa League - Turul 2 preliminar - Retur


l Din. Minsk (Blr) - Rabotnicki (Mac) 3 - 0 (în tur 1-1)
Au marcat: Noyok (21), Galovic (70), Saroka (84)
l Lyngby (Den) - Slovan Bratislava (Svk) 2-1 (1-0)
Au marcat: Jensen (19 din 11 m), Ornskov (28) /Orsula (90)
l HJK (Fin) - Shkendija (Mac) 1-1 (1-3)
Au marcat: Radeski (28 aut.) / Celikovic (71)
l Mlada Boleslav (Cze) - Shamrock Rovers (Irl) 2-0 (3-2)
Au marcat: Chramosta (9), Mebrahtu (31)
l Suduva (Ltu) - FK Liepaja (Lat) 0-1 (2-0)
A markat Keita: (57) l Trakai (Ltu) - Norrkoping (Swe) 2-1, 7-4 după 11m (1-2)
Au marcat: Maksimov (11, 35) / Skrabb (86)
l VPS (Fin) - Brondby (Den) 2-1 (0-2)
Au marcat: Voutilainen (11), Sohna (40) / Meerits (16)
l Brest (Blr) - Altach (Aut) 0-3 (1-1)
Au marcat: Ngamaleu (8), Nutz (44), Netzer (52)
l AEK Larnaca (Cyp) - Cork City (Irl) 1-0 (1-0)
Au marcat: Taulemesse (33)
l AIK (Swe) - Zeljeznicar (Bih) 2-0 (0-0)
Au marcat: Johansson (48), Goitom (85)
l Brann (Nor) - Ruzomberok (Svk) 0-2 (1-0)
Au marcat: Kose (64), Kruzliak (78 din 11 m)
l Levski (Bul) - Hajduk Split (Cro) 1-2
(0-1)
Au marcat: Buş (69) / Oahndza (80), Erceg (86)
l Midtjylland (Den) - Ferencvaros (Hun)
3-1 (4-2)
Au marcat: Wikheim (34), Nissen (71), Sorloth (81) / Pedro (64)
l Odd (Nor) - Vaduz (Lie) 1-0 (1-0)
Au marcat: Mladenovic (82)
l Yehuda (Isr) - Trencin (Svk) 2-0 (1-1)
Au marcat: Tchibota (50), Ashkenazi (82)
l Zaria Balti (Mda) - Apollon (Cyp)  1-2 (0-3)
Au marcat: Focşa (47) / Da Silva (45 din 11 m), Schembri (80
l Zira (Aze) - Astra (Rou) 0-0 (1-3)
l Botev Plovdiv (Bul) - Beitar Jerusalem (Isr) 4-0 (1-1)
Au marcat: Dimov (10), Viana (32), Baltanov (47), Brisola (90)
l Fola (Lux) - Inter Baku (Aze) 4-1 (0-1)
Au marcat: Hadji (21), Saiti (32), Laterza (59), Sacras (90+4)
l Galatasaray (Tur) - Ostersunds (Swe)  
1-1 (0-2)
Au marcat: Calik (69) / Nouri (60 din 11m)
l Utrecht (Ned) - Valletta (Mlt) 3-1 (0-0)
Au marcat: Klaiber (18), Janssen (76), Labyoad (73)
l Luzern (Sui) - Osijek (Cro) 2-1 (0-2)
Au marcat: Juric (19, 62)
l AEL Limassol (Cyp) - Niedercorn (Lux) 2-1 (1-0)
Au marcat: Irhene (72), Lafrance (88) / Francoise (83)
l Domzale (Slo) - Valur (Ice) 3-2 (2-1)
Au marcat: Firer (25 din 11m), balkovec (69), Ibricic (71) / Lydsson (3 din 11m)
l Lech Poznan (Pol) - Haugesund (Nor)
2-0 (2-3)
Au marcat: Jevtik (32), Nielsen (90+3)
l Skenderbeu (Alb) - K. Almaty (Kaz) 2-0 (1-1)
Au marcat: Lilaj (50), Plaku (83)
l FK Crvena zvezda (Srb) - I. Pavlodar (Kaz) 2-0 (1-1)
Au marcat: Donald (10), Srnic (77)
l Jagiellonia (Pol) - Gabala (Aze) 0-2
Au marcat: Gurbanov (18), Ozobic (89)
l Mladost Podgorica (Mne) - Sturm Graz (Aut) 0-3 (1-0)
Au marcat: Rocher (33), Zulechner (39); Alar (46)
l ND Gorica (Slo) - Panionios (Gre) 2-3 (0-2)
Au marcat: Kapic (15, 67) / Masouras (11), Yesil (16), Lamprou (23)
l Siroki Brijeg (Bih) - Aberdeen (Sco) 0-2 (1-1)
Au marcat: Stewart (72), Steven (78)
l Videoton (Hun) - Kalju (Est) 1-1 (3-0)
Au marcat: Lazovic (37) / Dmitrijev (50)
l FR Reykjavik (Ice) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 0-2 (1-3)
Au marcat: Atzili (57), Peretz (67)

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1384

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics






































Zi record

Luni, 07.01.2019

--- 3.633 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info