Curierul Zilei - Champions League - Turul 3 preliminar
PRIMA PAGINA
Fapt diversl *** ️ Şoferul a lăsat 8000 de consumatori în beznă     Fapt divers *** ️ I-a dat cu bâta în cap şi a luat un an şi şase luni     Social *** ️ Şase vaci omorâte de fulger     Social *** ️ Moţiunea de cenzură a picat     Social *** ️ Absolvenţi promoţiei 2019 pot obţine şomaj     Social *** ️ Vulpile vaccinate contra rabiei!     Fapt divers *** ️ Arestat pentru furturi comise în Franţa     Social *** ️ Vremea face ravagii în Argeş     Social *** ️ „Prima Casă“ se transformă în „O familie, o casă!“    
 Publicitate pdf
Champions League - Turul 3 preliminar Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 19 iulie 2017

Champions League - Turul 3 preliminar

Astazi
l 20,00 Qarabag (Aze) - Sheriff Tiraspol (Mda)
l 20,00 Slavia Prague (Cze) - BATE (Blr)
l 20,30 AEK Athens FC (Gre) - CSKA Moscow (Rus)
l 20,30 FCSB (Rou) - Plzen (Cze), PRO TV
l 21,00 Vardar (Mac) - FC Copenhagen (Den)
l 21,45 Partizan (Srb) - Olympiakos Piraeus (Gre) Mîine
l 17,00 FC Astana (Kaz) - Legia (Pol)
l 19,30 Dyn. Kiev (Ukr) - Young Boys (Sui)
l 19,45 Salzburg (Aut) - Rijeka (Cro)
l 20,00 H. Beer Sheva (Isr) - Ludogorets (Bul)
l 21,00 FC Viitorul (Rou) - APOEL (Cyp), TVR 1
l 21,20 Maribor (Slo) - Hafnarfjordur (Ice)
l 21,45 Celtic (Sco) - Rosenborg (Nor)
l 21,45 Nice (Fra) - Ajax (Ned)
l 22,00 Club Brugge KV (Bel) - Basaksehir (Tur)
Europa League - Turul 3 preliminar
Joi
l 19,00 Mlada Boleslav (Cze) - Skenderbeu (Alb)
l 19,30 Olimpik Donetsk (Ukr) - PAOK (Gre)
l 19,30 Trakai (Ltu) - Shkendija (Mac)
l 19,45 Maccabi Tel Aviv (Isr) - Panionios (Gre)
l 20,00 AEK Larnaca (Cyp) - Din. Minsk (Blr)
l 20,00 AIK (Swe) - Braga (Por)
l 20,00 Krasnodar (Rus) - Lyng­by (Den)
l 20,00 Ostersunds (Swe) - Fola (Lux)
l 20,00 PSV (Ned) - Osijek (Cro)
l 20,00 Sturm Graz (Aut) - Fenerbahce (Tur)
l 20,00 Suduva (Ltu) - Sion (Sui)
l 20,00 Utrecht (Ned) - Lech Poznan (Pol)
l 20,30 Astra (Rou) - Oleksandriya (Ukr), DIGI SPORT 1
l 20,30 Botev Plovdiv (Bul) - Maritimo (Por)
l 20:30 Din. Bucuresti (Rou) - Ath Bilbao (Esp), TVR 1
l 20,30 Yehuda (Isr) - Zenit Petersburg (Rus)
l 21,00 Arka Gdynia (Pol) - Midtjylland (Den)
l 21,00 Brondby (Den) - Hajduk Split (Cro)
l 21,00 CS U. Craiova (Rou) - AC Milan (Ita)
l 21,30 Bordeaux (Fra) - Videoton (Hun)
l 21,30 FK Crvena zvezda (Srb) - Sparta Prague (Cze)
l 21,30 Gent (Bel) - Altach (Aut)
l 21,30 Panathinaikos (Gre) - Gabala (Aze)
l 21,45 Aberdeen (Sco) - Apollon (Cyp)
l 21,45 D. Zagreb (Cro) - Odd (Nor)
l 21,45 Marseille (Fra) - Oostende (Bel)
l 22,05 Austria Vienna (Aut) - AEL Limassol (Cyp)
l 22,05 Everton (Eng) - Ruzomberok (Svk)
l 22,05 SC Freiburg (Ger) - Domzale (Slo)
Grupaj realizat de S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1334

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Marţi, 07.05.2019

--- 3.387 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info