Curierul Zilei - Europa League, turul III preliminar, retur
PRIMA PAGINA

*** Vor bani să îşi crească copiii      *** Proiect de cercetare nucleară la ICN      *** 800 de locuri de muncă în Spania      *** PASTILA de UMOR      *** Pregătiri pentru Festivalul Zavaidoc     *** „Moromeţii 2”, la Cinema „Bucureşti”     *** Filmele săptămînii 16-22 noiembrie     *** Braconierii au lăsat maşina şi-au fugit     *** Beat turtă, a căzut în canal      *** S-a oprit cu maşina într-un pod     *** Scandalagiii din Valea Măcelarului, condamnaţi     *** Înlocuiţi carnea cu fasole      *** Copiii cu păduchi la Grădiniţa „Sfînta Maria”     *** Amenzi drastice pentru şoferi      *** 30 lei biletul la meciul cu americanii     *** Liga Naţiunilor     *** După puncte la Timişoara!     *** Naţionala de tineret a SUA vine la Piteşti!     *** Voleibalistele junioare joacă la Braşov      *** Argint pentru Alexandra Olteanu la Braşov     *** Karatiştii din Mioveni, în concurs la Buzău     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul şalăului cu peştişori vii    

 
Europa League, turul III preliminar, retur Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 02 august 2017


Europa League, turul III preliminar, retur

Astăzi
ora 19, Sion - Suduva
ora 19, AEL Limassol-
Austria Wien
Mîine
ora 18, Dinamo Minsk    - AEK Larnaca
ora 18, Shkëndija - Trakai
ora 19.30, Odd - Dinamo

Zagreb
ora 20 Zenit - Bnei Yehuda Tel-Aviv
ora 20, Sparta Praha - Steaua Roşie
ora 20, Apollon Limassol - Aberdeen
ora 20, Olexandriya - Astra Giurgiu     TVR2
ora 20, Videoton - Bordeaux
ora 20, Gabala - Panathinaikos
ora 20.30, Fola Esch -
Östersund
ora 20.30, Fenerbahçe - Sturm Graz
ora 20.45, Lyngby - Krasnodar
ora 21, Marítimo - Botev Plovdiv
ora 21, PAOK-Olimpik
Donetsk
ora 21, Skënderbeu-Mladá Boleslav
ora 21.15, Lech Poznań     - Utrecht
ora 21.30, Altach-Gent
ora 21.30, Hajduk Split    - Brøndby
ora 21.30, Midtjylland - Arka Gdynia
ora 21.45, Oostende-
Marseille
ora 21.45, Ruzomberok    - Everton
ora 21.45, AC Milan-CSU Craiova PRO TV
ora 21.45, Athletic Club-
Dinamo Bucureşti TVR 1
ora 21.45, Osijec - PSV
Eindhoven
ora 22, Panionios-Maccabi Tel-Aviv
ora 22, Domzale-Freiburg
ora 23, Braga - AIK
Nu rataţi:
Astăzi, 2 august
Liga Campionilor
Apoel Nicosia - Viitorul
Constanţa, ora 20, TVR 2
Viktoria Plzen - Steaua, ora 21.45,  TVR 1
Mîine, 3 august Europa League
Olexandriya - Astra Giurgiu, ora 20, TVR 2
Atletic Bilbao - FC Dinamo, ora 21.45, TVR 1
AC Milan - CS U Craiova, ora 21.45, PRO TV

M.Duinea


 


Vizualizari: 1454

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info