Curierul Zilei - Programul turului de campionat pentru CS Mioveni
PRIMA PAGINA

Social *** ️ Echitaţie de înaltă ţinută!     Social *** ️ Urşii gunoieri au târât tomberonul în stradă     Fapt divers *** ️ Îngrijitoare prinse când furau din mâncarea copiilor     Sport *** ️ Noul sezon începe pe 3 august!     Economic *** ️ Oportunităţi pentru tinerii care vor să înveţe o meserie     Fapt divers *** ️ Maşină răsturnată pe câmp de şoferul neatent     Fapt divers *** ️ Bătrână rănită grav de cântăreţul bisericii     Social *** ️ Nu puteţi fi concediat fără preaviz!     Social *** ️ Puteţi transmite indexul contorului de apă prin WhatsApp     Social *** ️ Contestaţiile blochează construcţia Austrăzii Piteşti - Sibiu     Social *** ️ Clasele de vară pentru copii    
 Publicitate pdf
Programul turului de campionat pentru CS Mioveni Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 04 august 2017


Programul turului de campionat pentru CS Mioveni

 
l Etapa 1, 5 august: CS
MIOVENI -  CS Afumaţi
l Etapa 2, 12 august: Dunărea Călăraşi - CS MIOVENI
l Etapa 3, 19 august: CS
MIOVENI - Olimpia Satu Mare
l Etapa 4, 23 august: UTA - CS MIOVENI
l Etapa 5, 26 august: CS
MIOVENI - Pandurii Tg. Jiu
l Etapa 6, 2 septembrie: ASU Poli Timişoara - CS MIOVENI
l Etapa 7, 9 septembrie: CS MIOVENI - Ştiinţa Miroslava
l Etapa 8, 16 septembrie:
Foresta Suceava - CS MIOVENI
l Etapa 9, 23 septembrie: CS MIOVENI - Luceafărul Oradea
l Etapa 10, 30 septembrie : LRipensia Timişoara - CS
MIOVENI
l Etapa 11, 7 octombrie: CS MIOVENI - ASA Tg. Mureş
l Etapa 12, 14 octombrie: Dacia Unirea Brăila - CS MIOVENI
l Etapa 13, 21 octombrie: CS MIOVENI - FC Argeş
l Etapa 14, 28 octombrie
Chindia Tîrgovişte - CS MIOVENI
l Etapa 15, 4 noiembrie: CS MIOVENI - Metaloglobus
Bucureşti
l Etapa 16, 8 noiembrie:
Academica Clinceni - CS
MIOVENI
l Etapa 17, 11noiembrie: CS MIOVENI - Metalul Reşiţa
l Etapa 18, 18 noiembrie: CS MIOVENI - Hermannstadt
l Etapa 19, 25 noiembrie: CS Baloteşti - CS MIOVENI
Programul etapei I
Astăzi, ora 18.00
ASA Tîrgu Mureş - Ştiinţa
Miroslava
Mîine, ora 11.00
Luceafărul Oradea - Metalul Reşiţa
Ripensia Timişoara - Foresta Suceava
Dacia Unirea Brăila - ASU
Politehnica Timişoara
FC Argeş - Pandurii Tîrgu Jiu
Chindia Tîrgovişte - UTA
Bătrîna Doamnă
Metaloglobus Bucureşti -
Olimpia Satu Mare
Academica Clinceni - Dunărea Călăraşi
CS Mioveni - CS Afumaţi
AFC Hermannstadt - CS
Baloteşti
Componenţa Ligii
a 2-a, sezonul
2017 - 2018:
1. CS Mioveni                         
2. Pandurii Tg. Jiu                     
3. UTA                                    
4. FC Argeş    
5. Chindia Târgovişte    
6. Metaloglobus Bucureşti    
7. Dunărea Călăraşi    
8. CS Afumaţi    
9. Olimpia Satu Mare    
10. Luceafărul Oradea    
11. Dacia Unirea Brăila    
12. Foresta Suceava    
13. CS Baloteşti    
14. FC Academica Clinceni    
15. ASU Politehnica Timişoara    
16. Metalul Reşiţa    
17. AFC Hermannstadt
18. ASA Tg. Mureş
19. Ripensia Timişoara
20. Ştiinţa Miroslava 
S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 2024

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics























































Zi record

Marţi, 07.05.2019

--- 3.387 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info