Curierul Zilei - Cupa României - faza pe judeţ - faza 1
PRIMA PAGINA

*** Avea dreptate şi Farfuridi     *** Elevii din alte judeţe primesc fructe, argeşenii nu!     *** A murit judecătorul Marius Dumitrescu     *** PASTILA de UMOR      *** Percheziţii la evazionişti     *** Lovit în cap de creanga unui nuc     *** Doare penale pentru lemne      *** Marcaj rutier eronat pe strada Gruiului     *** Sportivă din Cîmpulung, cu Lamborghini în flăcări     *** Raliul de la Bucureşti încheie sezonul!     *** Favorite cu bănăţencele     *** Show cu elevii de la Brătianu!     *** Luptătorul Mihai Mihuţ, bronz la Campionatul Mondial!      *** Zekovic a semnat cu CSM Oradea     *** Liga Naţiunilor     *** FCSB va juca la Piteşti!     *** Trofee pentru fetele din Mioveni     *** Liga 1, Etapa 15    

 
Cupa României - faza pe judeţ - faza 1 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 23 august 2017


Cupa României - faza pe judeţ - faza 1


l AS Unirea Bughea de Jos - AS Lereşti   1 - 3 (0-0)
l AS Godeni - AS Partizanul Vlădeşti     1 - 0 (1-0)
l AS Dragoslavele - CS Rucăr     3 - 0 (3-0)
l AS Cetăteni - AS Petrolul Hirtiesti     9-4 (3-2)
l AS Cimentul Valea Mare Pravăt - ACS Inter
Campulung     2 - 6 (0-4)
l AS Schitu Goleşti - AS Sc. de Fotbal Gica
Retevoiescu     0 - 6 (0-5)
l AS Rapid Davideşti - AS Miceşti 2002 1 - 1 (1-0, Penalty: 0-3)
l AS Viitorul Ştefan cel Mare - A S Progresul
Recea     1 - 0 (1-0)
l AS Miroşi - AS Căldăraru     6 - 4 (4-3)
l AS Energia Stolnici - AS Unirea Hirseşti 2 - 2 (2-0, Penalty: 5-4)
l AS Izvoru - AS Speranţa Cornatel     8 - 1 (4-0)
l AS Popeşti - AS Victoria Buzoeşti     0 - 4 (0-3)
l AS Recolta Slobozia - A S Steaua Negraşi 3 - 1 (0-1)
l AS Băiculesti - AS Poiana Lacului 3 - 3 (1-0, Penalty: 6-7)
l CS Edilul Piteşti - ACS Unirea Bascov      0 - 5 (0-2)
l AFC Corbi - A S Muşăteşti     3 - 0
l AS Soimii Tigveni - AS Deportivo Mălureni     1 - 1 (1-1, Penalty: 3-5)
l AS Vointa Budeasa - CS DLR Piteşti     2-3 (0-1)
l ACS FC Dănuţ Coman - AS Colibaşi     0-3
l AS Căteasca - AS Olimpia Suseni     5-3 (2-2)
l AS Flacara Leordeni - AS Viitorul Stefăneşti
2007     2-3 (2-1)
l ACS Gloria Berevoeşti - CS Domneşti     3 - 0 (3-09
l AS Juventus Bascov - AS Draganu     0 - 3
l AS Ciofringeni - ACS Basarabi Curtea de
Argeş     2 - 2 (1-1, Penalty: 6-4)
l AS Viitorul Lunca Corbului - CS Real
Bradu     0 - 3 (0-3)
l AS Rafinorul Arpechim Piteşti - AS Oarja
2011     0 - 5 (0-1)
l AS Răteşti - AS Unirea Călineşti     1 - 6 (0-3)

Vizualizari: 1445

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 16.10.2018

--- 3.988 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info