Curierul Zilei - Preliminarii CM
PRIMA PAGINA
 

*** Apă cu bacterii în trei comune!     *** Sîntem campioni la mame sub 15 ani!     *** PASTILA de UMOR      *** Cursurile pietei valutare     *** Ursul a mîncat oaia omului     *** Turist de 22 de ani, mort de frig     *** A căzut în cap, pe casa scării      *** A nins pe Transfăgărăşan      *** Imnul Centenarului pe acorduri de pian!     *** Concert de pian pentru 4 mîini     *** Pasionalul tango, la Davila     *** 6 medalii la Campionatul Naţional     *** „Putem obţine o medalie în acest sezon“     *** Începe Memorialul Ziguli     *** Bogdan Cuzma a cîştigat Trofeul Câmpulung Muscel 2018     *** Cupa Romaniei Faza pe judeţ      *** Învinşi în deplasarea de la Horezu     *** Vor calificare în optimi!     *** Fost antrenor al Mioveniului, la Dinamo    

 
Preliminarii CM Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 31 august 2017


Preliminarii CM

 2018 Rusia
Astăzi, ora 21.45
Grupa A
l Bulgaria - Suedia (Digi 2)
l Franţa - Olanda (Digi Sport 1)
l Luxemburg - Belarus
Grupa B
l Ungaria - Letoniaâ
l Portugalia - Feroe (Digi 3)
l Elveția - Andorra Grupa H
l Belgia - Gibraltar
l Cipru - Bosnia-Herțegovina
l Grecia - Estonia
Mîine, ora 21.45
Grupa C
l Cehia - Germania (Digi 2)
l Norvegia - Azerbaijan
l San Marino - Irlanda de Nord
Grupa E
l Kazahstan - Muntenegru (ora 19:00)  -Digi Sport 2
l  Danemarca - Polonia (Digi 1)
l România - Armenia
Grupa F
l Lituania - Scoția
l Malta - Anglia
l Slovacia - Slovenia  (Digi 4)
Sîmbătă, 2 sept., ora 21.45
Grupa D
l Georgia - Irlanda (ora 19,00)
l  Serbia - Moldova (ora 19:00) - Digi Sport 1
l Țara Galilor - Austria , Digi 3
Grupa G
l Albania - Liechtenstein (ora 19:00)
l Israel - Macedonia
l  Spania - Italia, Digi Sport 1
Grupa I
l Finlanda - Islanda (ora 19:00), Digi Sport 2
l Ucraina - Turcia, Digi Sport 2
l Croația - Kosovo
Duminică, 3 sept., ora 21.45
Grupa A
l Belarus - Suedia, ora 19,00, Digi Sport 2
l Olanda - Bulgaria (ora 19:00), Digi Sport 1
l Franța - Luxemburg , Digi 3
Grupa B
l Feroe - Andorra (ora 19:00)
l Ungaria - Portugalia, Digi 2
l Letonia - Elveția
Grupa H
l Estonia - Cipru (ora 19:00)
l Grecia - Belgia, Digi Sport 1
l Gibraltar - Bosnia-Herțegovina
Luni, 4 sept., ora 21.45
Grupa C
l Azerbaijan - San Marino (ora 19:00)
l  Germania - Norvegia, Digi 2
l  Irlanda de Nord - Cehia, Digi 3
Grupa E
l Armenia - Danemarca (ora 19:00), Digi Sport 2
l Muntenegru - România
l Polonia - Kazahstan
Grupa F
l Anglia - Slovacia, Digi Sport 1
l Scoția - Malta
l Slovenia - Lituania
Marţi, 5 sept.,
ora 21.45
Grupa D
l Austria - Georgia
l Moldova - Țara Galilor
l  Irlanda - Serbia, Digi Sport 3
Grupa G
l Macedonia - Albania
l Italia - Israel, Digi Sport 1
l  Liechtenstein - Spania
Grupa I
l Kosovo - Finlanda
l Islanda - Ucraina
l Turcia - Croația, Digi Sport 2
S.Mihai

Vizualizari: 1353

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info