Curierul Zilei - Preliminarii CM 2018 Rusia
PRIMA PAGINA
 

*** România, codaşă la construcţii!     *** Săptămîna Europeană a Sportului, în Argeş     *** Dezinsecţie, dezinfecţie şi deratizare, la Mioveni      *** PASTILA de UMOR      *** „Argeşul, locul cel mai românesc din România“     *** Adrian Tase, la Congresul de la Sinaia!     *** La 16 ani, s-a întors de la majorat, în sicriu     *** Şoferul a făcut infarct      *** Copilul s-a spînzurat      *** Nu s-a asigurat şi a lovit trei maşini     *** Fost campion naţional la box, contrabandă cu ţigări     *** Filmaţi în timp ce furau bere dintr-un magazin     *** Raicu eliminat de la Mondiale     *** Cursuri gratuite, la Şcoala de Arbitraj a AJF Argeş     *** Un gol, din două faze de poartă     *** CS Mioveni - ASU Poli Timişoara 1-0 (1-0)     *** Au avut victoria la îndemînă     *** Memorialul Dorel Ştefănescu, la ediţia a treia     *** Învinşi de propriul portar!     *** „Rezultatul final este mincinos“     *** Popovici: „O victorie foarte importantă“     *** CSU Piteşti va juca în Divizia A!    

 
Preliminarii CM 2018 Rusia Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 01 septembrie 2017


Preliminarii CM 2018 Rusia

S-au jucat aseară
Grupa A
l Bulgaria - Suedia
l Franţa - Olanda
l Luxemburg - Belarus
Grupa B
l Ungaria - Letoniaâ
l Portugalia - Feroe
l Elveția - Andorra
Grupa H
l Belgia - Gibraltar
l Cipru - Bosnia-Herțegovina
l Grecia - Estonia
Astăzi, ora 21.45
Grupa C
l Cehia - Germania (Digi 2)
l Norvegia - Azerbaijan
l San Marino - Irlanda de Nord
Grupa E
l Kazahstan - Muntenegru (ora 19:00)  -Digi Sport 2
l  Danemarca - Polonia (Digi 1)
l România - Armenia
Grupa F
l Lituania - Scoția
l Malta - Anglia
l Slovacia - Slovenia  (Digi 4)
Mîine, ora 21.45
Grupa D
l Georgia - Irlanda (ora 19,00)
l  Serbia - Moldova (ora 19:00) - Digi Sport 1
l Țara Galilor - Austria , Digi 3
Grupa G
l Albania - Liechtenstein (ora 19:00)
l Israel - Macedonia
l  Spania - Italia, Digi Sport 1
Grupa I
l Finlanda - Islanda (ora 19:00), Digi Sport 2
l Ucraina - Turcia, Digi Sport 2
l Croația - Kosovo
Duminică, 3 sept., ora 21.45
Grupa A
l Belarus - Suedia, ora 19,00, Digi Sport 2
l Olanda - Bulgaria (ora 19:00), Digi Sport 1
l Franța - Luxemburg , Digi 3
Grupa B
l Feroe - Andorra (ora 19:00)
l Ungaria - Portugalia, Digi 2
l Letonia - Elveția
Grupa H
l Estonia - Cipru (ora 19:00)
l Grecia - Belgia, Digi Sport 1
l Gibraltar - Bosnia-Herțegovina
Luni, 4 sept., ora 21.45
Grupa C
l Azerbaijan - San Marino (ora 19:00)
l  Germania - Norvegia, Digi 2
l  Irlanda de Nord - Cehia, Digi 3
Grupa E
l Armenia - Danemarca (ora 19:00), Digi Sport 2
l Muntenegru - România
l Polonia - Kazahstan
Grupa F
l Anglia - Slovacia, Digi Sport 1
l Scoția - Malta
l Slovenia - Lituania
Marţi, 5 sept.,
ora 21.45
Grupa D
l Austria - Georgia
l Moldova - Țara Galilor
l  Irlanda - Serbia, Digi Sport 3
Grupa G
l Macedonia - Albania
l Italia - Israel, Digi Sport 1
l  Liechtenstein - Spania
Grupa I
l Kosovo - Finlanda
l Islanda - Ucraina
l Turcia - Croația, Digi Sport 2
S. Mihai

Vizualizari: 1459

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info