Curierul Zilei - Preliminarii CM 2018 Rusia
PRIMA PAGINA
Fapt divers *** ️ A căzut de pe schelă de la etajul V     Fapt divers *** ️ S-a rătăcit cu BMW-ul pe un drum forestier     Fapt divers *** ️Anchetă la Jandarmeria Argeş     Social *** ️34 de persoane munceau la negru     Sport *** ️ Cei mai iubiţi dintre români vor pierde alegerile     Sport *** ️ Doi piteşteni, calificaţi la FOTE!     Social *** ️ Reglementări privind ucenicia la locul de muncă     Fapt divers *** ️ Carambol cu şapte maşini la Bascov     Fapt divers *** ️ A lovit un motociclist cînd intra în peco     Social *** ️ Moment festiv de Ziua Piteştiului    
 Publicitate pdf
Preliminarii CM 2018 Rusia Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 02 septembrie 2017


Preliminarii CM 2018 Rusia

Grupa A
l Bulgaria - Suedia 3 - 2
l Franţa - Olanda 4 - 0
l Luxemburg - Belarus 1 - 0 Grupa B
l Ungaria - Letonia 3 - 1
l Portugalia - Feroe 5 - 1
l Elveția - Andorra 3 - 0
Grupa H
l Belgia - Gibraltar 9 - 0
l Cipru - Bosnia-Herțegovina 3 - 2
l Grecia - Estonia 0 - 0
S-au jucat aseară
Grupa C
l Cehia - Germania (Digi 2)
l Norvegia - Azerbaijan
l San Marino - Irlanda de Nord
Grupa E
l Kazahstan - Muntenegru (ora 19,00)  - Digi Sport 2
l  Danemarca - Polonia (Digi 1)
l România - Armenia
Grupa F
l Lituania - Scoția
l Malta - Anglia
l Slovacia - Slovenia  (Digi 4)
Astăzi, ora 21,45
Grupa D
l Georgia - Irlanda (ora 19,00)
l  Serbia - Moldova (ora 19,00) - Digi Sport 1
l Țara Galilor - Austria , Digi 3
Grupa G
l Albania - Liechtenstein (ora 19,00)
l Israel - Macedonia
l  Spania - Italia, Digi Sport 1
Grupa I
l Finlanda - Islanda (ora 19,00), Digi Sport 2
l Ucraina - Turcia, Digi Sport 2
l Croația - Kosovo
Mîine, ora 21.45
Grupa A
l Belarus - Suedia, ora 19,00, Digi Sport 2
l Olanda - Bulgaria (ora 19,00), Digi Sport 1
l Franța - Luxemburg, Digi 3
Grupa B
l Feroe - Andorra (ora 19,00)
l Ungaria - Portugalia, Digi 2
l Letonia - Elveția
Grupa H
l Estonia - Cipru (ora 19,00)
l Grecia - Belgia, Digi Sport 1
l Gibraltar - Bosnia-Herțegovina
Luni, 4 sept., ora 21,45
Grupa C
l Azerbaijan - San Marino (ora 19,00)
l  Germania - Norvegia, Digi 2
l  Irlanda de Nord - Cehia, Digi 3
Grupa E
l Armenia - Danemarca (ora 19,00), Digi Sport 2
l Muntenegru - România
l Polonia - Kazahstan
Grupa F
l Anglia - Slovacia, Digi Sport 1
l Scoția - Malta
l Slovenia - Lituania
Marţi, 5 sept.,
ora 21,45
Grupa D
l Austria - Georgia
l Moldova - Țara Galilor
l  Irlanda - Serbia, Digi Sport 3
Grupa G
l Macedonia - Albania
l Italia - Israel, Digi Sport 1
l  Liechtenstein - Spania
Grupa I
l Kosovo - Finlanda
l Islanda - Ucraina
l Turcia - Croația, Digi Sport 2

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 2014

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Marţi, 07.05.2019

--- 3.387 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info