Curierul Zilei - Champions League, etapa 2
PRIMA PAGINA
 

*** 642 de locuri de muncă în Argeş     *** Investiţie importantă în amenajarea unui pîrîu     *** Tîrg de adopţii de cîini la Mioveni      *** „Jake şi femeile lui”      *** „Coşmarul Vraciului“      *** Muzică şi sport în faţa Primăriei Piteşti     *** Filmele săptămînii 21 - 27 septembrie      *** Dispărutul era spînzurat!      *** Omorît de un BMW     *** Doi şoferi răniţi grav, la Moşoaia!     *** Spărgătorii şi tăinuitorul, colegi de celulă     *** Pod reabilitat,după turnarea asfaltului!     *** Şapte oi omorîte şi şase stupi distruşi de urs     *** Ministrul Fifor, „no comment” despre tragedia de la Valea Urdii     *** Vor victoria în Moldova      *** Europa League, Etapa 1     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul carasului pe Dunăre     *** După puncte, la Timişoara     *** Atletic Bradu şi Unirea Bascov joacă astăzi în campionat     *** 80 de piloţi la Trofeul Câmpulung!     *** Fotbal la TV în week-end    

 
Champions League, etapa 2 Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 26 septembrie 2017


Champions League, etapa 2

Astăzi, ora 21.45
l APOEL - Tottenham
l Besiktas - RB Leipzig
l Dortmund - Real Madrid
l Manchester City - Shakhtar Donetsk
l Monaco - FC Porto
l Napoli - Feyenoord
l Sevilla - Maribor l Spartak Moscow - Liverpool
Mîine ora 21.45
l Qarabag - AS Roma (ora 19,00)
l Anderlecht - Celtic
l Atl. Madrid - Chelsea
l Basel - Benfica
l CSKA Moscow - Manchester United
l Juventus - Olympiakos
Piraeus
l Paris SG  - Bayern Munich
l Sporting - Barcelona
Europa League, etapa 2
Joi, ora 18.00         
l FC Astana - Slavia Prague
Joi ora 20.00         
l Ath Bilbao - FK Zorya
Luhansk
l BATE - Arsenal
l FC Koln - FK Crvena zvezda
l Konyaspor - Guimaraes
l Lazio - Waregem
l Lugano - FCSB
l Nice - Vitesse
l Ostersunds - Hertha Berlin
l Plzen - H. Beer Sheva
l Rosenborg - Vardar
l Salzburg - Marseille
l Zenit Petersburg - Real
Sociedad
Joi, ora 22.05
l AC Milan - Rijeka
l AEK Athens FC - Austria Vienna
l Braga  -  Basaksehir
l Everton - Apollon
l Lokomotiv Moscow - Zlin
l Ludogorets - Hoffenheim
l Lyon  - Atalanta
l Maccabi Tel Aviv - Villarreal
l Partizan - Dyn. Kiev
l Sheriff Tiraspol - FC Copenhagen
l Skenderbeu - Young Boys
Grupaj realizat de S.Mihai
Vizualizari: 1004

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info