Curierul Zilei - Champions League, etapa 2
PRIMA PAGINA
 

*** România, codaşă la construcţii!     *** Săptămîna Europeană a Sportului, în Argeş     *** Dezinsecţie, dezinfecţie şi deratizare, la Mioveni      *** PASTILA de UMOR      *** „Argeşul, locul cel mai românesc din România“     *** Adrian Tase, la Congresul de la Sinaia!     *** La 16 ani, s-a întors de la majorat, în sicriu     *** Şoferul a făcut infarct      *** Copilul s-a spînzurat      *** Nu s-a asigurat şi a lovit trei maşini     *** Fost campion naţional la box, contrabandă cu ţigări     *** Filmaţi în timp ce furau bere dintr-un magazin     *** Raicu eliminat de la Mondiale     *** Cursuri gratuite, la Şcoala de Arbitraj a AJF Argeş     *** Un gol, din două faze de poartă     *** CS Mioveni - ASU Poli Timişoara 1-0 (1-0)     *** Au avut victoria la îndemînă     *** Memorialul Dorel Ştefănescu, la ediţia a treia     *** Învinşi de propriul portar!     *** „Rezultatul final este mincinos“     *** Popovici: „O victorie foarte importantă“     *** CSU Piteşti va juca în Divizia A!    

 
Champions League, etapa 2 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 27 septembrie 2017


Champions League, etapa 2

S-au jucat aseară
l APOEL - Tottenham
l Besiktas - RB Leipzig
l Dortmund - Real Madrid
l Manchester City - Shakhtar Donetsk
l Monaco - FC Porto
l Napoli - Feyenoord
l Sevilla - Maribor
l Spartak Moscow - Liverpool Astăzi, ora 21.45
l Qarabag - AS Roma (ora 19,00)
l Anderlecht - Celtic
l Atl. Madrid - Chelsea (Telekom Sport 3)
l Basel - Benfica
l CSKA Moscow - Manchester United (Telekom Sport 4)
l Juventus - Olympiakos
Piraeus
l Paris SG  - Bayern Munich (Telekom Sport 1)
l Sporting - Barcelona (Telekom Sport 2)
Europa League, etapa 2
Mîine, ora 18.00         
l FC Astana - Slavia Prague
Joi ora 20.00         
l Ath Bilbao - FK Zorya
Luhansk
l BATE - Arsenal
l FC Koln - FK Crvena zvezda
l Konyaspor - Guimaraes
l Lazio - Waregem
l Lugano - FCSB
l Nice - Vitesse
l Ostersunds - Hertha Berlin
l Plzen - H. Beer Sheva
l Rosenborg - Vardar
l Salzburg - Marseille
l Zenit Petersburg - Real
Sociedad
Mîine,  ora 22.05
l AC Milan - Rijeka
l AEK Athens FC - Austria Vienna
l Braga  -  Basaksehir
l Everton - Apollon
l Lokomotiv Moscow - Zlin
l Ludogorets - Hoffenheim
l Lyon  - Atalanta
l Maccabi Tel Aviv - Villarreal
l Partizan - Dyn. Kiev
l Sheriff Tiraspol - FC Copenhagen
l Skenderbeu - Young Boys
Grupaj realizat de S.Mihai
Vizualizari: 1051

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info