Curierul Zilei - Liga a II-a, etapa 13
PRIMA PAGINA

*** Trei noi săli de sport în Piteşti      *** Seminar împotriva abuzurilor copiilor     *** PASTILA de UMOR      *** Sistarea furnizării apei potabile în Municipiul Piteşti, cartier Găvana III     *** Primăria cumpără utilaje      *** Intrarea Maicii Domnului în Biserică     *** Concert-lecţie marca Florin Totan     *** Încă două cursuri gratuite la Centrul Cultural Mioveni      *** „Jurnal de război”, lansată la Tîrgul Gaudeamus      *** A ameninţat cu maceta ca să primească băutură     *** A plonjat cu maşina în rîul Tîrgului     *** Angajat de la Dacia dispărut de o săptămînă     *** Fraţii, sub control judiciar     *** Fumatul, factor principal în apariţia cancerului     *** Veteranul Ionuţ Butoi, portdrapel la paradă      *** FCSB va juca trei meciuri la Piteşti!     *** „Vom face spectacol!“     *** Sala Sporturilor ar putea primi finanţare      *** Olympic Gym Piteşti, pe podium la Campionatul Naţional de Gimnastică     *** 8 medalii la Campionatele Mondiale de lupte     *** Doar un punct, pentru echipele argeşene     *** Karate: Medalii pentru CS Dacia     *** Liga II, Etapa 17     *** Liga Naţiunilor    

 
Liga a II-a, etapa 13 Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 21 octombrie 2017


Liga a II-a, etapa 13

Astăzi, ora 11
Metaloglobus Bucureşti - Sportul Snagov   
Academica Clinceni - Chindia Tîrgovişte
CS Baloteşti - ASA Tîrgu Mureş   
CS Afumaţi - Ripensia Timişoara   
Dunărea Călăraşi - Luceafărul Oradea
Olimpia Satu Mare - Foresta Suceava
UTA Arad - Ştiinţa Miroslava   
Pandurii Tîrgu Jiu - ASU Politehnica Timişoara   
Mîine, ora 11.30
AFC Hermannstadt - Dacia Unirea Brăila
Clasament Liga a II-a
1. AFC Hermannstadt         29p
2. Dunărea Călăraşi         28p
3.Chindia Tîrgovişte         24p
4. FC Academica Clinceni        22p
5. CS Mioveni         21p
6. ASA Tîrgu Mureş         19p
7. ASU Politehnica Timişoara        19p
8. Ripensia Timişoara         17p
9. FC Argeş         17p
10. Sportul Snagov         16p
11. CS Afumaţi         16p
12. Dacia Unirea Brăila         15p
13. Pandurii Tîrgu Jiu         14p
14. Olimpia Satu Mare         13p
15. Metaloglobus Bucureşti        12p
16. UTA Arad            11p
17. Ştiinţa Miroslava         11p
18. CS Baloteşti         10p
19. Foresta Suceava           8p
20. Luceafărul Oradea           7p

Vizualizari: 1464

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics



















Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info