Curierul Zilei - Europa League, etapa 3
PRIMA PAGINA

*** Costul locului de la masa bogaţilor     *** Campanie de informare şi concurs în Şcolile din Mioveni      *** Cartofii şi utilităţile s-au scumpit!     *** PASTILA de UMOR      *** Mai puţine naşteri decît decese     *** Maşini multe, vînzări rare, în tîrgul auto     *** Pregătiţi-vă de Black Friday!     *** Ursul l-a muşcat de cap     *** Ameninţa că se aruncă de pe pasaj     *** Spărgătorii de la Orange Shop, rămîn în arest      *** Furau din maşini, locuinţe, societăţi...     *** Costache a fost achitat     *** Accident, cu trei răniţi şi trei maşini     *** O piteşteancă, campioană mondială     *** Învinşi greu de olteni!     *** Florin Nini: „Nu am fost constanţi”     *** Todorov: „Formăm o echipă unită“nbsp;    *** Stupu şi Ankomah, doar spectatori la Piteşti!     *** Liga 1 - Etapa 13     *** Victorii şi medalii la oină, handbal, volei şi karate     *** Gazdele, victorii pe linie    

 
Europa League, etapa 3 Imprimare E-mail
(0 voturi)
sâmbătă, 21 octombrie 2017


Europa League, etapa 3

Grupa A
Astana - Maccabi Tel-Aviv 4-0
(Twumasi 34-pen., 42, Kabananga 47, 52)
Villarreal - Slavia Praga 2-2
(Trigueros 41, Bacca 44 / Necid 18, Danny 30)
Grupa B:
Dinamo Kiev - Young Boys Berna 2-2
(Mbokani 35, Morozyuk 49 / Assale 17, 40)
Skënderbeu - Partizan Belgrad 0-0 Grupa C:
Braga - Ludogoreţ 0-2
(Moţi 25, R. Silva-aut. 57)
Hoffenheim - Istanbul Başakşehir 3-1
(Hubner 52, Amiri 59, Schulz 75 / Napoleoni 90+3)
Grupa D:
AC Milan - AEK Atena 0-0
Austria Viena - Rijeka 1-3
(Friesenbicher 90 / Gavranovic 21, 31, Kvrzic 90+3)
Grupa E:
Everton - Olympique Lyon 1-2
(A. Williams 69 / Fekir 6-pen., B. Traore 75)
Atalanta - Apollon Limassol 3-1
(Ilicic 12, Petanga 64, Freuler / Schembri 59)
Grupa F:
Fastav Zlin - FC Copenhaga 1-1
(Diop 11 / Ankersen 19)
Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moscova 1-1
(Badibanga 31 / Miranchuk 17)
Grupa G:
Hapoel Be’er Sheva - FCSB 1-2
(Cuenca 88 / Gnohere 70, 75)
Lugano - Viktoria Plzen 3-2
(Bottani 63, Carlinhos 70, Gerndt 88 / Krmencik 76, Bakos 90)
Grupa H:
Steaua Roşie Belgrad - Arsenal 0-1
(Giroud 85)
BATE Borisov - FC Köln 1-0
(Rios 55)
Grupa I:
Olympique Marseille - Vitoria Guimarães 2-1
(Ocampos 28, M. Lopez 76 / R. Martins 17)
Konyaspor - FC Salzburg 0-2
(Gulbradsen 6, Dabbur 80)
Grupa J:
Östersund - Athletic Bilbao 2-2
(Gero 52, Edwards 64 / Aduriz 14, I. Williams 89)
Zorya Luhansk - Hertha Berlin 2-1
(Silas 42, Svatok 79 / Selke 56)
Grupa K:
OGC Nice - Lazio Roma 1-3
(Balotelli 4 / Caicedo 5, M. Savic 65, 89)
Zulte Waregem - Vitesse Arnhem 1-1
(Kashia 23-aut. / Bruns 27)
Grupa L:
Zenit - Rosenborg 3-1
(Rigoni 2, 69, 75 / Helland 88)
Vardar Skopje - Real Sociedad 0-6
(Oyarzabal 12, W. Jose 34, 42, 55, 59, De la Bella 90)

Vizualizari: 1321

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 16.10.2018

--- 3.988 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info