Curierul Zilei - Liga a II-a, etapa 13
PRIMA PAGINA

*** Şedinţă ordinară la Topoloveni      *** ️Lucrări de investiţii în Piteşti”     *** Conacul Brătianu prin ochii elevilor      *** Maşinile cu volan pe dreapta, nu mai trec RAR-ul      *** Incendiu la Rucăr      *** Reţinut după ce şi-a terorizat socrii     *** În arest după ce a condus fără permis      *** Bun de plată după ce a cîştigat altcineva    *** Montura pentru crap    *** Localizarea crapului sălbatic    *** Preliminarii CE 2020    *** Vor victoria în Ardeal     *** După puncte la Petroşani!     *** România debutează azi în Suedia!     *** Încă două medalii pentru CS Dacia Mioveni     *** Turneu semifinal de volei, la Mioveni     *** Sfinţii zilei      *** Promovare la locul de muncă!     *** Ruladă mozaic cu caşcaval     *** Evenimente 23 martie de-a lungul vremii     *** Emeric Imre în „Zugravul“, la Filarmonica Piteşti     *** Ziua mondială de luptă împotriva tuberculozei    *** Filmele săptămînii 22 - 28 martie    *** Închis pentru infracţiuni rutiere     *** Au transportat o femeie de 250 kg     *** Două fetiţe şi o femeie, rănite în accident    *** Copiii au aflat cum sunt amprentaţi infractorii   

 Publicitate pdf
Liga a II-a, etapa 13 Imprimare E-mail
(1 vot)
luni, 23 octombrie 2017


Liga a II-a, etapa 13

Metaloglobus Bucureşti - Sportul Snagov     2-1
Academica Clinceni - Chindia Tîrgovişte       0-2
CS Baloteşti - ASA Tîrgu Mureş     2-6
CS Afumaţi - Ripensia Timişoara     2-0
Dunărea Călăraşi - Luceafărul Oradea     1-0
Olimpia Satu Mare - Foresta Suceava     2-0
UTA Arad - Ştiinţa Miroslava        3-0
Pandurii Tîrgu Jiu - ASU Poli Timişoara     1-1
CS Mioveni - FC Argeş        0-0
AFC Hermannstadt - Dacia Unirea Brăila    3-2
Clasament Liga a II-a
1. AFC Hermannstadt     32p
2. Dunărea Călăraşi    31p
3. Chindia Târgovişte    27p
4. ASA Tîrgu Mureş    22p
5. CS Mioveni         22p
6. Academica Clinceni    22p
7. ASU Poli Timişoara    20p
8. CS Afumaţi         19p
9. FC Argeş         18p
10. Ripensia Timişoara    17p
11. Sportul Snagov    16p
12. Olimpia Satu Mare    16p
13. Dacia Unirea Brăila    15p
14. Pandurii Târgu Jiu    15p
15. Metaloglobus                       15p
16. UTA Arad         14p
17. Ştiinţa Miroslava     11p
18. CS Baloteşti         10p
19. Foresta Suceava     8p
20. Luceafărul Oradea     7p

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1700

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info