Curierul Zilei - Clasări foarte bune pentru CS Dacia
PRIMA PAGINA

*** Trei noi săli de sport în Piteşti      *** Seminar împotriva abuzurilor copiilor     *** PASTILA de UMOR      *** Sistarea furnizării apei potabile în Municipiul Piteşti, cartier Găvana III     *** Primăria cumpără utilaje      *** Intrarea Maicii Domnului în Biserică     *** Concert-lecţie marca Florin Totan     *** Încă două cursuri gratuite la Centrul Cultural Mioveni      *** „Jurnal de război”, lansată la Tîrgul Gaudeamus      *** A ameninţat cu maceta ca să primească băutură     *** A plonjat cu maşina în rîul Tîrgului     *** Angajat de la Dacia dispărut de o săptămînă     *** Fraţii, sub control judiciar     *** Fumatul, factor principal în apariţia cancerului     *** Veteranul Ionuţ Butoi, portdrapel la paradă      *** FCSB va juca trei meciuri la Piteşti!     *** „Vom face spectacol!“     *** Sala Sporturilor ar putea primi finanţare      *** Olympic Gym Piteşti, pe podium la Campionatul Naţional de Gimnastică     *** 8 medalii la Campionatele Mondiale de lupte     *** Doar un punct, pentru echipele argeşene     *** Karate: Medalii pentru CS Dacia     *** Liga II, Etapa 17     *** Liga Naţiunilor    

 
Clasări foarte bune pentru CS Dacia Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 31 octombrie 2017

Înot

Clasări foarte bune pentru CS Dacia

La finalul celei de-a doua zi a competiţiei de nataţie de la Izvorani - Cupa Toamnei, dedicată cadeţilor şi juniorilor, sportivii de la CS Dacia Mioveni 2012 au reuşit 3 clasări pe locul I, 4 clasări pe locul II şi 4 clasări pe locul III.  

Rezultatele finale ale sportivilor secţiei nataţie a CS Dacia Mioveni 2012 la această competiţie sînt:
l 6 clasări pe locul I
l 12 clasări pe locul II
l 10 clasări pe locul III
Iată rezultatele acestei zile de concurs:
l Andra Mitu: Locul I 200 m fluture, Locul II 100 m liber
l Ioana Ilie: Locul I 100 m bras, Locul III 200 m mixt
l Rareş Voican: Locul III 100 m liber
l RAISA Nae: Locul I 200 m fluture
l Alexandra  Dragomir: Locul III 200 m spate
l Andrei Dutulescu: Locul II 100 m bras
l Alexandra Diculescu: Locul II 200 m fluture
l Adrian Nae: Locul II 100 m bras
l Delia Safcencu: Locul III 200 m fluture
Instructorul sportivilor este Andreea Andrei, iar antrneor Viorel Ciobanu.
 S.Mihai

Vizualizari: 970

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics










































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info