Curierul Zilei - Clasări foarte bune pentru CS Dacia
PRIMA PAGINA

*** O stafie bântuie prin România - stafia lui Zelea Codreanu      *** ️Se opreşte curentul în Piteşti     *** Cinema Lumina redat spectacolelor     *** Întîlnire a medicilor de familie, la Mioveni     *** Femeie de 90 de ani accidentată      *** Hoţi prinşi în flagrant!     *** Doi răniţi, în accident     *** Nebun cu un cuţit în mînă, pe stradă    *** Şofer turc, beat la volan    *** Pieton beat făcut una cu pămîntul    *** „Ţineţi mintea deschisă şi învăţaţi permanent!“    *** Ora să ştim     *** Biscuiţii Popular şi un mix de fructe, retraşi de la vînzare!     *** Teo Vlad, în expediţie pe Everest     *** Dacia a participat la Forul Industriei Auto     *** Sfinţii zilei      *** Moştenire şi avantaje materiale!     *** Ruladă de porc cu struguri     *** Evenimente 25 martie de-a lungul vremii     *** Rezulatete primei etape din preliminarii Euro 2020     *** Remiză albă la Petroşani!     *** Înfrîngere după greşeli în apărare    *** Naţionala U21, învinsă la limită     *** Pribeagu, locul 1 la Cupa Viva    *** Emil Săndoi a plecat de la FC Argeş!     *** Concurează cu un bolid de 200.000 euro!    *** Bianca Andreescu, în sferturi la Miami!    *** Campion de lupte la toate categoriile!   

 Publicitate pdf
Clasări foarte bune pentru CS Dacia Imprimare E-mail
(0 voturi)
marţi, 31 octombrie 2017

Înot

Clasări foarte bune pentru CS Dacia

La finalul celei de-a doua zi a competiţiei de nataţie de la Izvorani - Cupa Toamnei, dedicată cadeţilor şi juniorilor, sportivii de la CS Dacia Mioveni 2012 au reuşit 3 clasări pe locul I, 4 clasări pe locul II şi 4 clasări pe locul III.  

Rezultatele finale ale sportivilor secţiei nataţie a CS Dacia Mioveni 2012 la această competiţie sînt:
l 6 clasări pe locul I
l 12 clasări pe locul II
l 10 clasări pe locul III
Iată rezultatele acestei zile de concurs:
l Andra Mitu: Locul I 200 m fluture, Locul II 100 m liber
l Ioana Ilie: Locul I 100 m bras, Locul III 200 m mixt
l Rareş Voican: Locul III 100 m liber
l RAISA Nae: Locul I 200 m fluture
l Alexandra  Dragomir: Locul III 200 m spate
l Andrei Dutulescu: Locul II 100 m bras
l Alexandra Diculescu: Locul II 200 m fluture
l Adrian Nae: Locul II 100 m bras
l Delia Safcencu: Locul III 200 m fluture
Instructorul sportivilor este Andreea Andrei, iar antrneor Viorel Ciobanu.
 S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1145

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Luni, 18.03.2019

--- 3.802 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info