Curierul Zilei - Liga a II-a / etapa 15
PRIMA PAGINA
 

*** Ce obligaţii au posesorii de case de marcat     *** 15 cîini şi-au găsit familie la Tîrgul de Adopţii      *** Se opreşte curentul în Piteşti!     *** PASTILA de UMOR      *** La ADLER PELZER GROUP distracţia a fost în floare     *** „Scurtcircuit“, semnalul de trezire la realitate!     *** Răcire accentuată a vremii     *** Protest la Spitalul Penitenciar Mioveni     *** Şi-au ciocnit maşinile la „Păsărica”     *** Condamnat pentru tăiere ilegală de arbori     *** L-a luat rîul din căruţă     *** De la dubiţă a luat foc gospodăria     *** Fost bar, incendiat de aurolaci     *** Condamnat pentru fals în înscrisuri     *** Miercuri în Cupă, sîmbătă cu U Cluj     *** Liga 1 - Etapa 9     *** 16 jucători pe lista preliminară     *** „Nu meritam să pierdem acest meci!“     *** FC Argeş-Luceafărul, se joacă duminică     *** Snagovul, noul lider!     *** „N-a fost un joc spectaculos!“     *** Încep 16-imile Cupei     *** Fotbal, volei, handbal, oină şi tenis la Mioveni    

 
Liga a II-a / etapa 15 Imprimare E-mail
(1 vot)
joi, 02 noiembrie 2017


Liga a II-a / etapa 15

Sîmbătă, 4 noiembrie
Academica Clinceni - Sportul Snagov        11.00
CS Mioveni - Metaloglobus Bucureşti        11.00
CS Baloteşti - FC Argeş                            11.00
CS Afumaţi - Dacia Unirea Brăila                    11.00
Olimpia Satu Mare - Ripensia Timişoara        11.00
UTA Arad - Luceafărul Oradea                    11.00
Pandurii Tîrgu Jiu - Foresta Suceava        11.00
Dunărea Călăraşi - ASA Tîrgu Mureş        12.00
ASU Poli Timişoara - Ştiinţa Miroslava        14.00
Duminică, 5 noiembrie
AFC Hermannstadt - Chindia Tîrgovişte        11:30
Clasament Liga a II-a
1. AFC Hermannstadt             33p
2. Dunărea Călăraşi             32p
3. Chindia Tîrgovişte             30p
4. CS Afumaţi                         24p
5. FC Academica Clinceni        23p
6. ASA Tîrgu Mureş             22p
7. CS Mioveni                         22p
8. ASU Politehnica Timişoara        20p
9. FC Argeş                         19p
10. Sportul Snagov             19p
11. Ripensia Timişoara             18p
12. UTA Arad                         17p
13. Dacia Unirea Brăila             16p
14. Pandurii Tîrgu Jiu             16p
15. Metaloglobus Bucureşti         16p
16. Olimpia Satu Mare             16p
17. Ştiinţa Miroslava             12p
18. CS Baloteşti                         11p
19. Luceafărul Oradea             10p
20. Foresta Suceava              7p
Vizualizari: 941

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info