Curierul Zilei - Liga Campionilor, etapa 5
PRIMA PAGINA
 

*** Reducere de 10% la plata datoriilor!     *** Depuneţi adeverinţa la Casa de Pensii!     *** Două decenii de proiecte de dezvoltare     *** Incendiere anunţată pe Facebook     *** Au atacat un şofer şi l-au jefuit     *** Spărgătorii au interdicţie să se apropie de păgubaş     *** 16 echipaje ISU la Mioveni, în concurs     *** Ministrul Fifor vine la Cîmpulung     *** Şi-au ciocnit maşinile, pe DN 73      *** Beţivan, lovit de maşină cînd traversa      *** Racordaţi ilegal la energie electrică     *** Jandarmii au donat sînge     *** Pe podium la Cupa Romgaz     *** Liga Campionilor, Etapa 1     *** Raicu la Campionatul Mondial     *** La Bradu s-au stabilit campionii!     *** Peste 80 de piloţi la Trofeul Cîmpulung Muscel      *** Liga 1     *** CS Mioveni joacă ani la Piteşti, cu CSO Ploepni     *** Sporting Lieşti - Mioveni, în Cupă     *** Programul şaisprezecimilor de finală este următorul:    

 
Liga Campionilor, etapa 5 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 22 noiembrie 2017


Liga Campionilor, etapa 5

S-au jucat aseară
l Besiktas - FC Porto (Telekom Sport 1)
l Spartak Moscova - Maribor
l APOEL - Real Madrid (Telekom Sport 2)
l Dortmund - Tottenham (Telekom Sport 3)
l Manchester City - Feyenoord
l Monaco - RB Leipzig
l Napoli - Şahtior Donetsk (Telekom Sport 3)
l Sevilla - Liverpool (Pro TV, Telekom Sport 1)
Astăzi, ora 19.00
l CSKA Moscova - Benfica (Telekom Sport 2)
l Qarabag - Chelsea (Telekom Sport 1)
Astăzi, ora 21.45
l Anderlecht - Bayern Munchen (Telekom Sport 4)
l Atletico Madrid - AS Roma (Telekom Sport 3)
l Basel - Manchester United
l Juventus - Barcelona (Telekom Sport 1)
l Paris SG - Celtic (Telekom Sport 2)
l Sporting - Olympiakos Pireus

Europa League, etapa 5

Mîine, ora 18.00
l FC Astana - Villarreal (Telekom Sport 1)
Mîine, ora 20.00    
l Athletic Bilbao - Hertha Berlin (Telekom Sport 4)
l BATE - Steaua Roşie Belgrad
l FC Koln - Arsenal (Telekom Sport 2)
l Konyaspor - Marseille
l Lazio - Vitesse (Telekom Sport 3)
l Lokomotiv Moscova - FC Copenhaga
l Lugano - H. Beer Sheva
l Nice - Waregem
l Ostersunds - FK Zorya Luhansk
l Plzen - FCSB (Pro TV, Telekom Sport 1)
l Rosenborg - Real Sociedad
l Salzburg - Guimaraes
l Zenit St Petersburg - Vardar
Mîine, ora 22.05
l AC Milan - Austria Vienna (Telekom Sport 2)
l AEK Atena - Rijeka
l Braga - Hoffenheim
l Everton - Atalanta (Telekom Sport 3)
l Ludogorets - Basaksehir (Telekom Sport 4)
l Lyon - Apollon
l Maccabi Tel Aviv - Slavia Praga
l Partizan - Young Boys
l Sheriff Tiraspol - Zlin
l Skenderbeu - Dynamo Kiev
Grupaj realizat de S.Mihai
Vizualizari: 1089

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics

Zi record

Sâmbătă, 08.09.2018

--- 4.387 vizitatori unici ---





































Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info