Curierul Zilei - Liga Campionilor, etapa 6
PRIMA PAGINA arrow sport arrow stiri sport arrow Liga Campionilor, etapa 6

*** Iuliana Alina Podea, noul director medical      *** Furtuna din barca lui Iisus     *** 6 proiecte în Consiliul Local al Tinerilor      *** PASTILA de UMOR      *** COMUNICAT DE PRESĂ     *** Al treilea caz de meningită West Nile     *** Filmul „Cel mai iubit dintre pămînteni“ dedicat unui piteştean!     *** Pianistul Horia Maxim, la Filarmonică     *** „Elixir„ cu Maia Morgenstern      *** „Focul lui Sumedru“ la Mioveni      *** S-a aruncat de la etajul IV      *** Criţă la volan cînd transporta persoane      *** Copilul dispărut era... acasă      *** A murit la o săptămînă de la accident      *** Falşi instalatori, fură din locuinţe      *** „Goluri de cascadorii râsului“      *** „Mi s-au înmuiat picioarele!“     *** Grigoraş: „O victorie nesperată!“     *** „Diferenţa s-a făcut pe organizarea jocului“     *** Liga Campionilor, etapa a 3-a     *** „Importantă este refacerea fizică!“     *** „Arbitrul a nemulţumit pe toată lumea!“     *** 3 schimbări de antrenori şi 30 de goluri    

 
Liga Campionilor, etapa 6 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 06 decembrie 2017


Liga Campionilor, etapa 6

Astăzi, ora 21.45
Grupa E
l Liverpool - Spartak Moscow (Telekom Sport 2)
l Maribor - Sevilla Grupa F
l Feyenoord - Napoli (Telekom Sport 4)
l Shakhtar Donetsk - Manchester City (Telekom Sport 3)
Grupa G
l FC Porto - Monaco
l RB Leipzig - Besiktas
Grupa H
l Real Madrid - Dortmund (Telekom Sport 1)
l Tottenham - APOEL
S-au jucat aseară
Grupa A:
l Manchester United - ŢSKA Moscova
l Benfica - FC Basel
Grupa B:
l Bayern Munchen - PSG
l Celtic - Anderlecht
Grupa C:
l Chelsea - Atletico Madrid
l AS Roma - Qarabag
Grupa D:
l FC Barcelona - Sporting Lisabona
l Olympiakos - Juventus
Europa League, etapa 6
Grupa A
l Slavia Prague - FC Astana
l Villarreal - Maccabi Tel Aviv
Grupa B
l Young Boys - Skenderbeu
l Dynamo Kiev - Partizan
Grupa C
l Basaksehir - Braga
l Hoffenheim - Ludogorets
Grupa D
l Rijeka - AC Milan (Telekom Sport 2)
l Austria Vienna - AEK Athens FC (Telekom Sport 3)
Grupa E
l Apollon - Everton
l Atalanta - Lyon
Grupa F
l FC Copenhagen - Sheriff Tiraspol
l Zlin - Lokomotiv Moscow
Mîine, ora 22,05
Grupa G
l FCSB - Lugano (Pro TV, Telekom Sport 1)
l H. Beer Sheva - Plzen
Grupa H
l FK Crvena zvezda - FC Koln
l Arsenal - BATE (Telekom Sport 2)
Grupa I
l Guimaraes - Konyaspor
l Marseille - Salzburg
Grupa J
l FK Zorya Luhansk - Ath Bilbao (Telekom Sport 3)
l Hertha Berlin - Ostersunds
Grupa K
l Vitesse - Nice
l Waregem - Lazio
Grupa L
l Real Sociedad - Zenit Petersburg
l Vardar - Rosenborg
Grupaj realizat de S.Mihai

Vizualizari: 1165

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net
 

 

******* Hotel ILA - telefon: 0747943375 *******

  CurierTV - Televiziunea sufletului tau!
Intrebarea Curierului



 Prima Pagina Curierul Zilei
Fii reporter!

Google Analytics




































Zi record

Joi, 04.10.2018

--- 4.700 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

 




 

Horoscop zilnic

 

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info