Curierul Zilei - Liga Campionilor, etapa 6
PRIMA PAGINA

*** Meditaţii gratuite pentru elevi, în şcoli     *** ️Cinematografele din Cîmpulung, încotro?     *** Se schimbă programul de ridicare a gunoiului      *** 2 miliarde lei pentru Prima Casă     *** Taxa auto, înapoi pînă în iunie     *** Atenţionări privind arderea miriştilor      *** Sfinţii zilei      *** Relaxare şi generozitate!    *** PLĂCINTĂ CU CARNE ŞI CIUPERCI    *** Evenimente 23 februarie de-a lungul vremii    *** Filmele săptămînii 22-28 februarie    *** Conducea o maşină neînmatriculată    *** Transporta muncitori fără permis    *** Elevi chiulangii, prinşi la păcănele!     *** Bucureşteni, în arest pentru contrabandă    *** Instanţele din Argeş sufocate de dosare     *** Cu gîndul doar la victorie     *** Vor să ia 3 puncte la Baloteşti!    *** CS Mioveni, nenvinsă şi în retur!     *** Cum se păstrează coropişniţele     *** Curierul zilei vă prezintă speciile de pescuit    

 Publicitate pdf
Liga Campionilor, etapa 6 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 06 decembrie 2017


Liga Campionilor, etapa 6

Astăzi, ora 21.45
Grupa E
l Liverpool - Spartak Moscow (Telekom Sport 2)
l Maribor - Sevilla Grupa F
l Feyenoord - Napoli (Telekom Sport 4)
l Shakhtar Donetsk - Manchester City (Telekom Sport 3)
Grupa G
l FC Porto - Monaco
l RB Leipzig - Besiktas
Grupa H
l Real Madrid - Dortmund (Telekom Sport 1)
l Tottenham - APOEL
S-au jucat aseară
Grupa A:
l Manchester United - ŢSKA Moscova
l Benfica - FC Basel
Grupa B:
l Bayern Munchen - PSG
l Celtic - Anderlecht
Grupa C:
l Chelsea - Atletico Madrid
l AS Roma - Qarabag
Grupa D:
l FC Barcelona - Sporting Lisabona
l Olympiakos - Juventus
Europa League, etapa 6
Grupa A
l Slavia Prague - FC Astana
l Villarreal - Maccabi Tel Aviv
Grupa B
l Young Boys - Skenderbeu
l Dynamo Kiev - Partizan
Grupa C
l Basaksehir - Braga
l Hoffenheim - Ludogorets
Grupa D
l Rijeka - AC Milan (Telekom Sport 2)
l Austria Vienna - AEK Athens FC (Telekom Sport 3)
Grupa E
l Apollon - Everton
l Atalanta - Lyon
Grupa F
l FC Copenhagen - Sheriff Tiraspol
l Zlin - Lokomotiv Moscow
Mîine, ora 22,05
Grupa G
l FCSB - Lugano (Pro TV, Telekom Sport 1)
l H. Beer Sheva - Plzen
Grupa H
l FK Crvena zvezda - FC Koln
l Arsenal - BATE (Telekom Sport 2)
Grupa I
l Guimaraes - Konyaspor
l Marseille - Salzburg
Grupa J
l FK Zorya Luhansk - Ath Bilbao (Telekom Sport 3)
l Hertha Berlin - Ostersunds
Grupa K
l Vitesse - Nice
l Waregem - Lazio
Grupa L
l Real Sociedad - Zenit Petersburg
l Vardar - Rosenborg
Grupaj realizat de S.Mihai

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1342

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics
























































Zi record

Luni, 28.01.2019

--- 4.246 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info