Curierul Zilei - Liga Campionilor, etapa 6
PRIMA PAGINA

*** Cozile de topor din pădurea românească     *** 8 miniştri noi şi un nou vicepremier     *** Avem stocuri de antiderapant     *** PASTILA de UMOR      *** „Un secol de muzică tradiţională românească”     *** Workshop pentru formarea profesională      *** Autorităţile din Mioveni pregătite pentru iarnă      *** Incendiu la Vlădeşti     *** Crimă, la un pahar de ţuică!     *** Spărgătorii de la Primăria Leordeni, prinşi!     *** Prima zăpadă a venit cu accidente şi evenimente     *** Bărbat paralizat, scos din incendiu     *** Spaniolii preferă familii de români, căpşunari!     *** Următorul meci al Mioveniului, vineri la 17:00     *** „Nu putem rata obiectivul!“     *** Pelici: „Am întîlnit o echipă bună“     *** 4 medalii de bronz la Focşani     *** Pe frig, doar 20 de goluri     *** Raicu s-a oprit în turul 2      *** Meci crucial pentru tricolori     *** Show baschetbalistic la Piteşti!     *** „3 puncte foarte importante”     *** Popa: „Am pierdut pe greşeli individuale”    

 
Liga Campionilor, etapa 6 Imprimare E-mail
(0 voturi)
miercuri, 06 decembrie 2017


Liga Campionilor, etapa 6

Astăzi, ora 21.45
Grupa E
l Liverpool - Spartak Moscow (Telekom Sport 2)
l Maribor - Sevilla Grupa F
l Feyenoord - Napoli (Telekom Sport 4)
l Shakhtar Donetsk - Manchester City (Telekom Sport 3)
Grupa G
l FC Porto - Monaco
l RB Leipzig - Besiktas
Grupa H
l Real Madrid - Dortmund (Telekom Sport 1)
l Tottenham - APOEL
S-au jucat aseară
Grupa A:
l Manchester United - ŢSKA Moscova
l Benfica - FC Basel
Grupa B:
l Bayern Munchen - PSG
l Celtic - Anderlecht
Grupa C:
l Chelsea - Atletico Madrid
l AS Roma - Qarabag
Grupa D:
l FC Barcelona - Sporting Lisabona
l Olympiakos - Juventus
Europa League, etapa 6
Grupa A
l Slavia Prague - FC Astana
l Villarreal - Maccabi Tel Aviv
Grupa B
l Young Boys - Skenderbeu
l Dynamo Kiev - Partizan
Grupa C
l Basaksehir - Braga
l Hoffenheim - Ludogorets
Grupa D
l Rijeka - AC Milan (Telekom Sport 2)
l Austria Vienna - AEK Athens FC (Telekom Sport 3)
Grupa E
l Apollon - Everton
l Atalanta - Lyon
Grupa F
l FC Copenhagen - Sheriff Tiraspol
l Zlin - Lokomotiv Moscow
Mîine, ora 22,05
Grupa G
l FCSB - Lugano (Pro TV, Telekom Sport 1)
l H. Beer Sheva - Plzen
Grupa H
l FK Crvena zvezda - FC Koln
l Arsenal - BATE (Telekom Sport 2)
Grupa I
l Guimaraes - Konyaspor
l Marseille - Salzburg
Grupa J
l FK Zorya Luhansk - Ath Bilbao (Telekom Sport 3)
l Hertha Berlin - Ostersunds
Grupa K
l Vitesse - Nice
l Waregem - Lazio
Grupa L
l Real Sociedad - Zenit Petersburg
l Vardar - Rosenborg
Grupaj realizat de S.Mihai

Vizualizari: 1207

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info