Curierul Zilei - Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş
PRIMA PAGINA

*** Avea dreptate şi Farfuridi     *** Elevii din alte judeţe primesc fructe, argeşenii nu!     *** A murit judecătorul Marius Dumitrescu     *** PASTILA de UMOR      *** Percheziţii la evazionişti     *** Lovit în cap de creanga unui nuc     *** Doare penale pentru lemne      *** Marcaj rutier eronat pe strada Gruiului     *** Sportivă din Cîmpulung, cu Lamborghini în flăcări     *** Raliul de la Bucureşti încheie sezonul!     *** Favorite cu bănăţencele     *** Show cu elevii de la Brătianu!     *** Luptătorul Mihai Mihuţ, bronz la Campionatul Mondial!      *** Zekovic a semnat cu CSM Oradea     *** Liga Naţiunilor     *** FCSB va juca la Piteşti!     *** Trofee pentru fetele din Mioveni     *** Liga 1, Etapa 15    

 
Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 12 ianuarie 2018


Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş

CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 22 ianuarie - 2 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni
FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Ageş - Unirea Bascov
l 28 ianuarie: FC Argeş - adversar necunocut
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti
l 14 februarie: Metaloglobus - FC Argeş
l 17 februarie: FC Argeş - adversar necunoscut
CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: Atletic Bradu - CS Mioveni II
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori
Atletic Bradu
l programul va fi stabilit astăzi
Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov
l 29 ianuarie - 3 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria
l 11 februarie: Unirea Bascov - adversar Liga a IV-a Vîlcea
l dată necunoscută: Unirea Bascov - Atletic Bradu
l dată necunoscută: Unirea Bascov - AFC Aninoasa
S.Mihai

Vizualizari: 1546

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 16.10.2018

--- 3.988 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info