Curierul Zilei - Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş
PRIMA PAGINA

*** Vor bani să îşi crească copiii      *** Proiect de cercetare nucleară la ICN      *** 800 de locuri de muncă în Spania      *** PASTILA de UMOR      *** Pregătiri pentru Festivalul Zavaidoc     *** „Moromeţii 2”, la Cinema „Bucureşti”     *** Filmele săptămînii 16-22 noiembrie     *** Braconierii au lăsat maşina şi-au fugit     *** Beat turtă, a căzut în canal      *** S-a oprit cu maşina într-un pod     *** Scandalagiii din Valea Măcelarului, condamnaţi     *** Înlocuiţi carnea cu fasole      *** Copiii cu păduchi la Grădiniţa „Sfînta Maria”     *** Amenzi drastice pentru şoferi      *** 30 lei biletul la meciul cu americanii     *** Liga Naţiunilor     *** După puncte la Timişoara!     *** Naţionala de tineret a SUA vine la Piteşti!     *** Voleibalistele junioare joacă la Braşov      *** Argint pentru Alexandra Olteanu la Braşov     *** Karatiştii din Mioveni, în concurs la Buzău     *** Curiozităţi pescăreşti     *** Pescuitul şalăului cu peştişori vii    

 
Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş Imprimare E-mail
(1 vot)
luni, 15 ianuarie 2018


Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş

CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 22 ianuarie - 2 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni
FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Ageş - Unirea Bascov
l 28 ianuarie: FC Argeş - adversar necunocut
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti
l 14 februarie: Metaloglobus - FC Argeş
l 17 februarie: FC Argeş - adversar necunoscut
CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: Atletic Bradu - CS Mioveni II
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori
Atletic Bradu
l programul va fi stabilit astăzi
Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov
l 29 ianuarie - 3 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria
l 11 februarie: Unirea Bascov - adversar Liga a IV-a Vîlcea
l dată necunoscută: Unirea Bascov - Atletic Bradu
l dată necunoscută: Unirea Bascov - AFC Aninoasa

Vizualizari: 1317

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info