Curierul Zilei - Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş
PRIMA PAGINA

*** Cozile de topor din pădurea românească     *** 8 miniştri noi şi un nou vicepremier     *** Avem stocuri de antiderapant     *** PASTILA de UMOR      *** „Un secol de muzică tradiţională românească”     *** Workshop pentru formarea profesională      *** Autorităţile din Mioveni pregătite pentru iarnă      *** Incendiu la Vlădeşti     *** Crimă, la un pahar de ţuică!     *** Spărgătorii de la Primăria Leordeni, prinşi!     *** Prima zăpadă a venit cu accidente şi evenimente     *** Bărbat paralizat, scos din incendiu     *** Spaniolii preferă familii de români, căpşunari!     *** Următorul meci al Mioveniului, vineri la 17:00     *** „Nu putem rata obiectivul!“     *** Pelici: „Am întîlnit o echipă bună“     *** 4 medalii de bronz la Focşani     *** Pe frig, doar 20 de goluri     *** Raicu s-a oprit în turul 2      *** Meci crucial pentru tricolori     *** Show baschetbalistic la Piteşti!     *** „3 puncte foarte importante”     *** Popa: „Am pierdut pe greşeli individuale”    

 
Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş Imprimare E-mail
(0 voturi)
joi, 18 ianuarie 2018


Programul de pregătire şi amicalele echipelor de fotbal din Argeş

CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 22 ianuarie - 2 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni

FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Ageş - Unirea Bascov
l 28 ianuarie: FC Argeş - adversar necunocut
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti
l 14 februarie: Metaloglobus - FC Argeş
l 17 februarie: FC Argeş - adversar necunoscut
CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: Atletic Bradu - CS Mioveni II
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori
Atletic Bradu
l programul va fi stabilit astăzi
Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov
l 29 ianuarie - 3 februarie: cantonament
l 2 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria
l 11 februarie: Unirea Bascov - adversar Liga a IV-a Vîlcea
l dată necunoscută: Unirea Bascov - Atletic Bradu
l dată necunoscută: Unirea Bascov - AFC Aninoasa

Vizualizari: 1735

Fii primul care comenteaza articolul

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >
embedgooglemap.net


Google Analytics




































Zi record

Marţi, 06.11.2018

--- 3.709 vizitatori unici ---

Sfinții zilei

Horoscop zilnic

Mersul trenurilor

Flag Counter


PRchecker.info