Curierul Zilei - Programul de pregătire al echipelor de fotbal argeşene
PRIMA PAGINA

Social *** ️ Echitaţie de înaltă ţinută!     Social *** ️ Urşii gunoieri au târât tomberonul în stradă     Fapt divers *** ️ Îngrijitoare prinse când furau din mâncarea copiilor     Sport *** ️ Noul sezon începe pe 3 august!     Economic *** ️ Oportunităţi pentru tinerii care vor să înveţe o meserie     Fapt divers *** ️ Maşină răsturnată pe câmp de şoferul neatent     Fapt divers *** ️ Bătrână rănită grav de cântăreţul bisericii     Social *** ️ Nu puteţi fi concediat fără preaviz!     Social *** ️ Puteţi transmite indexul contorului de apă prin WhatsApp     Social *** ️ Contestaţiile blochează construcţia Austrăzii Piteşti - Sibiu     Social *** ️ Clasele de vară pentru copii    
 Publicitate pdf
Programul de pregătire al echipelor de fotbal argeşene Imprimare E-mail
(0 voturi)
vineri, 02 februarie 2018


Programul de pregătire al echipelor de fotbal argeşene

CS Mioveni
l 15 ianuarie: reunirea lotului
l 27 ianurie: CS Mioveni - Unirea Bascov 3-1 (1-0) Au marcat: Florescu, Vintilă, Neagoe
l 29 ianuarie - 10 februarie: cantonament Mogoşoaia
l 3 februarie: CS Mioveni - Abatorul Slobozia
l 7 februarie: CS Mioveni - CSM Baloteşti
l 10 februarie: CS Mioveni - Metaloglobus
l 14 februarie: CS Afumaţi - CS Afumaţi
l 17 februarie: Chindia Tîrgovişte - CS Mioveni

FC Argeş
l 11 ianuarie: reunirea lotului
l 23 ianuarie - 2 februarie: cantonament la IATSA
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov 2-1 (2-0) Au marcat: Alin Popa, Buhăescu
l 28 ianuarie: FC Argeş - FC Aninoasa 1-1 (1-1). A marcat Alin Popa
l 1 februarie: FC Argeş - Rapid Bucureşti 0-2 (0-1)
l 7 februarie: FC Argeş - Chindia Tîrgovişte
l 10 februarie: FC Argeş - Petrolul Ploieşti
l 13-17 februarie: cantonament Mogoşoaia
l 14 februarie: FC Argeş - Metaloglobus
l 17 februarie: FC Argeş - SC Popeşti Leordeni
CS Mioveni II
l 22 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: CS Mioveni II - Atletic Bradu 3-1 (1-1) Au marcat: Comănescu din 11 m, Paladi (două)
l 3 februarie: CS Mioveni II - AS Colibaşi
l 7 februarie: CS Mioveni II - Concordia Chiajna II
l 14 februarie: ACSO Filiaşi - CS Mioveni II
l 24 februarie: CS Mioveni II - Sporting Roşiori
Atletic Bradu
l 24 ianuarie: reunirea lotului
l 29 ianuarie: CS Mioveni II - Atletic Bradu 3-1 (1-1) A marcat: Golban din 11m
l 7 februarie: Atletic Bradu - CS U Craiova II
l 10 februrie: Atletic Bradu - Sporting Roşiori
l 11 februarie - 18 februarie: cantonament montan
l 18 februarie: amical Atletic Bradu - adversar necunoscut
l 24 februarie: ACSO Filiaşi - Atletic Bradu
Unirea Bascov
l 23 ianuarie: reunirea lotului
l 25 ianuarie: FC Argeş - Unirea Bascov 2-1 (2-0)
l 29 februarie: CS Mioveni - Unirea Bascov 3-1 (1-0)
l 4 februarie: Unirea Bascov - CSM Alexandria
l 7 februarie: Unirea Bascov - Basarabi Curtea de Argeş
l 9 - 16 februarie cantonament la Budeasa
l 11 februarie: Real Bradu - Unirea Bascov
l 21 februarie: Unirea Bascov - AFC Aninoasa
l 24 februarie: amical Unirea Bascov - adversar necunoscut n

Scrie comentariu

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului sau stergerea integrala. Site-ul www.curier.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.


Nume:
Comentariu:



Cod:* Code


Vizualizari: 1433

Fii primul care comenteaza articolul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Precedent   Următor >


embedgooglemap.net


Google Analytics























































Zi record

Marţi, 07.05.2019

--- 3.387 vizitatori unici ---

Horoscop zilnic

Flag Counter


PRchecker.info